Para Bahçesi Dolandırıcılığı

Internetten para kazanmak istiyorsan PPC, PPS, PTC, PTR, PTSu ve Sponsor alanlarinda arastirma yapmalisin. Internetten para kazanmak cok ince bir sanattir ama olayi iyi kötü cözünce iyi paralar kazanabilirsin.

8 seneye yakindir her ay 400 - 500 € sadece internetten kazaniyorum ben. Yillik 100 - 150 euro gibi hostinglere yatirim yapiyorum hepsi bu.

Gecmis olsun bu arada, böyle bir sitenin varligindan haberim olsaydi ve orada aktif oldugunuzu bilseydim en bastan uyarirdim sizi. Bu tarz siteler saadet zinciri gibidir. Elinde Bitcoin bulundurmaya benzer, bir an önce elden cikaracaksin, yoksa elinde patlayabilir.

Sevgiler...

Daha önce de çılgın tavukları yolmuş adam. Gözünüzü seveyim böyle şeylere kanmayın.

Ben zaten para kazanmak için kayıt olmadım, zaman geçirmek için biraz uğraşırım diye düşündüm.

Küçük de olsa sonuç olarak dolandırıldım, bu çok zoruma gidiyor. Hayatımda ilk kez böyle saçma sapan bir şey de dolandırıldım. :D

Ben zaten para kazanmak için kayıt olmadım, zaman geçirmek için biraz uğraşırım diye düşündüm.

Küçük de olsa sonuç olarak dolandırıldım, bu çok zoruma gidiyor. Hayatımda ilk kez böyle saçma sapan bir şey de dolandırıldım. :D
Küçük çaplı dolandırılmak iyidir kardeşim. Zamanında iyi niyetimden 5 lira kaptırmıştım, hemde altı sıfırlı.
Artık kaptırmıyorum mesela. :)
Hayıflanmana gerek yok, herkesin başına geliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı