Para gönderme bahanesiyle dava açılabilir mi?

Ama Papara desteğe yazacağım falan diyor hocam bilmiyorum korkuyorum.

Hiçbir şey yapmadım. Adam geldi sana para vereceğim dedi tamam dedim Papara numaramı verdim adama sonra baktım yollamamış. Tamam dedim sonuçta zaten sahteydi sadece deneyeyim dedim. Gelmedi deyince Papara desteğe yazacağım benden para gitti falan dedi. Anlamadım ne olduğunu bende.
Bir suçunuz yoksa bir şey olmaz kanaatindeyim.

Hiçbir şey yapmadım. Adam geldi sana para vereceğim dedi tamam dedim Papara numaramı verdim adama sonra baktım yollamamış. Tamam dedim sonuçta zaten sahteydi sadece deneyeyim dedim. Gelmedi deyince Papara desteğe yazacağım benden para gitti falan dedi. Anlamadım ne olduğunu bende.
Bir şey yapmamışsınız, şikayet edemez. Etse bile hiç bir karşılık alamaz. Boşuna canınızı sıkmayın, hiç bir sebepten ceza almazsınız.

dfgdfgdfgdg.png

1655318559228.png

Sansürlenen yerlerde Papara numaram ve argo kelime içerdiği için kaldırdım. Luxik benim bu arada.

Eren güler de gerçek ismim. Neden oraya yazdı bilmiyorum.

Arkadaşlar bir adam bana hiçbir şey vermeden ₺50 ister misin diye sordu. Ben de evet dedim. Papara numaramı gönderdim işte, sonra adam benim adımı söyledi, hiçbir şey demedim. Sonra bana gönderdim dedi. Daha sonra baktığımda para hesaba gitmemişti. Ben gitmedi deyince adam çıldırdı, işte Papara desteğe yazacağım, hesabın kapatılacak, T.C. Numarandan dava açacağım falan filan. Ben bu adamdan korkuyorum. Gerçekten böyle bir şey yapabilir mi?
Benim çok sevdiğim bir hocam hep "kimse size bedava bir şey vermez, bir şey sunuyorsa size mutlaka bir çıkarı vardır." derdi. Bir lira bile verecek olsa birisi onu sorgulamanız gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı