Steam Para iadesi gelmedi

İadeyi yanlışlıkla Steam cüzdanınıza almış olabilir misiniz acaba? Belki seçeneği görmemişsinizdir.Bir kontrol edin derim.
Yok reis kontrol ettim gelmemiş seçeneğe dikkat ettim direkt visa seçtim

papara ile aldıysan evet benimde 23 gün sürdü . Aslında steam 2 günde gönderiyor parayı banka hesaba yatırmıyor
Reis ziraatten aldım visa yani

Eğer gerçekten böyle bir durum varsa önce Steam üzerinden ticket açmanızı öneririm.Sanki hiç iade paranız yatmamış gibi konuşun.Eğer Destek Yetkilisi ödemenin yattığı hakkında bir bilgi sunarsa muhtemelen sorun Steam tarafında çözülmüştür.Bu durumda bankanızın Desteğiyle görüşmek gerek.Telefon üzerinden ararsanız belki ödemenin yatmadığı yönünde ısrar etme şansınız olabilir. Umuyorum ki ödemenin yatmadığı görülüp ücreti hesabınıza yansıtırlar.Ben şahsen çok fazla kez iade yaptım en küçük bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.Sizinki biraz da şanssızlık olmuş.

Eğer gerçekten böyle bir durum varsa önce Steam üzerinden ticket açmanızı öneririm. Sanki hiç iade paranız yatmamış gibi konuşun. Eğer destek yetkilisi ödemenin yattığı hakkında bir bilgi sunarsa muhtemelen sorun Steam tarafında çözülmüştür. Bu durumda bankanızın desteğiyle görüşmek gerek. Telefon üzerinden ararsanız belki ödemenin yatmadığı yönünde ısrar etme şansınız olabilir. Umuyorum ki ödemenin yatmadığı görülüp ücreti hesabınıza yansıtırlar. Ben şahsen çok fazla kez iade yaptım en küçük bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Sizinki biraz da şanssızlık olmuş.

Daha geçen gün iade aldım. Steam 48 saat için iade işlemlerini halleder gerisi bankadadır konu sahibinin ödeme yaptığı yöntemi ve iadeyi aynı şekilde yaptım o para yatar ama ziraat bankası sıkıntılı bir banka geçenki yurt dışı alışverişimin iadesi 180 içinde yapıldı en son gelmesede olur diyordum.

Geri
Yukarı