Para kazanmak için ne yapılmalı?

Bir yeteneğin, satacak malın, hizmetin veya vasfın yok anladığım kadarıyla. Herkes her işi yapamaz. Bu yüzden bir vasıf, yetenek, beceri edinmeden para kazanamazsın. Yoksa herkes kazanırdı, çöpçülük yapmazlardı. Emek yoksa iş de yok, para da yok. 8 yıldır boşa otururken seni izledim ve sana tavsiye de verdim ama akıllanmıyorsun. Oyun yapımını da sürekli bırakıp geri dönüyorsun. Buradaki insanlar seni ciddiye alıyor ama bence insanları salak yerine koymayı bırak. 2 gün sonra tekrar oyun yapmaya çalışacaksın her zamanki gibi. Uzmanlardan tavsiye dinlemedikçe ilerleyemezsin çünkü insanların sana yardım etmesine izin vermiyorsun. Daha bir 8 yıl daha böyle debelenirsin. Ne yazık ki.

Küfür ettiğin ve oradaki insanları da salak yerine koyduğun için shiftdelete'den banlanmışsın. Sıra sanırım buraya geldi. Bence senin sadece canın sıkılıyor.

Hocam lütfen çöpçüleri hor görmeyin. TÜBİTAK projemdir aylık 13.000 kazananı bile var.

@Haruki Murakami Geçen yaz oyunuyla ilgili hem ben hem Jira gerçek anlamda ciddiye alarak iyi önerilerde bulunduk, bu arkadaş yapacağını söylediği şeyi yapabileceğine dair en ufak bir çabasını bana gösterebilseydi bütün işlerime rağmen grafik konusunda yardımcı bile olacaktım.
Dediğim gibi abi uğraşmaya değmez. Yardımcı olmaya çalışırsın, baktın olmuyor bir daha yüzüne bakma bunların. Zaman çalıcı bunlar, heves kıran tiplerden.

Dediğim gibi abi uğraşmaya değmez. Yardımcı olmaya çalışırsın, baktın olmuyor bir daha yüzüne bakma bunların. Zaman çalıcı bunlar, heves kıran tiplerden.
Hocam size katılmakla birlikte bazen öyle dememek gerektiğini düşünüyorum. Mesela bende okuyup faydalandım yukarıdaki yazılanlardan. Şuan memlekete döneceğim için hazırlık yapıyorum ama bir boş vaktimde bu konu sahibinin geçen yaz açtığı @Yararsız Üye hocamın dediği konuyu okumaya çalışacağım.

@Yararsız Üye hocam sizin eski profil fotoğrafı Age of Empires 2'deki patlayıcı taşıyan eleman mıydı?

Ben bu şahsı Discord'dan tanıyorum.
Neredeyse her gün aynı çalışmaları yapıyordu, üzerinde minimal değişiklikler oluyordu ve bugün de amma oyun geliştirmekle meşgul oldum diyordu, halbuki 10 dakikalık iş.
Üstüne üstlük yaptığı çalışmalar güzel bile değildi.
Israrla oyun geliştiricisi olduğunu vurguluyor, açtığı konularda hep buna denk geliyorum.

Ben bu şahsı Discord'dan tanıyorum.
Neredeyse her gün aynı çalışmaları yapıyordu, üzerinde minimal değişiklikler oluyordu ve bugün de amma oyun geliştirmekle meşgul oldum diyordu, halbuki 10 dakikalık iş.
Üstüne üstlük yaptığı çalışmalar güzel bile değildi.
Israrla oyun geliştiricisi olduğunu vurguluyor, açtığı konularda hep buna denk geliyorum.
8 yılda yapamadığını bu yaşta 1.5 yılda yaptım dediğim gibi :D soxBqpnx<f

Yeni konular

Geri
Yukarı