Para sıkıntısı varken kızla konuşulur mu?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
15
Yer
Ötüken
Selamlar, benden büyük abimlerim ya da yaşıtlarımdan yardım istiyorum. Şimdi benim eskiden tanışmış olduğum ve aramızın iyi olduğu birisi vardı. Kız 2 sene önce alan seçince ayrıldı sınıftan. Bugün Instagram'dan istek attım ve yarım saat olmadan kabul etti GT falan yaptı. Şöyle söyleyim kız büyümüş ama değişmiş olumlu anlamda. Eskiden derslerine falan çalışırdı ve ağırlığı olan birisiydi tabii iki senede her şeyi değişmiş olabilir. Ben on numara konuşurum konuşmasına ama maddi sıkıntılarım var. Bilmiyorum nasıl yaparım? Sırf bunun yüzünden vazgeçebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seni gerçekten seven ya da sevecek maddiyat beklemeyecek biriyse tabi ki konuşulur. Benim de çok ciddi para sorunlarım var şu anda ama çok şükür 4 yıllık kız arkadaşım ile gayet mutluyuz hatta doğum gününde hediye bile alamadım. Para amaç değil araç olmalıdır eğer karşıdaki kişinin de böyle düşüneceğine inanıyorsan ne ala.

Seni gerçekten seven ya da sevecek maddiyat beklemeyecek biriyse tabi ki konuşulur. Benim de çok ciddi para sorunlarım var şu anda ama çok şükür 4 yıllık kız arkadaşım ile gayet mutluyuz hatta doğum gününde hediye bile alamadım. Para amaç değil araç olmalıdır eğer karşıdaki kişinin de böyle düşüneceğine inanıyorsan ne ala.
Hocam uzun zamandır hiç konuşmadım. Dediğinizden yola çıkarak yazacağım. Bakalım nasıl olacak.

Gene yorum yapmak isteyen varsa yazabilir. Malum böyle durumlarda her ne kadar özgüven olsa da insan kitleniyor.

Geri
Yukarı