Çözüldü Para yatırılan Google Play hesabını bulmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Lafı uzatmadan konuya giriyorum. Yaklaşık 2-3 ay önce telefonum bozuldu. İçinde oynadığım oyunlar ve ayrıca para yatırdığım bir Google Play hesabı vardı. Archero adlı oyunda bayağı bir ilerlemiştim. Ancak telefonum bozuldu ve bu hesap gitti. Şu an ben o hesabın e postasını hatırlamıyorum. Tekrar hesaba girmek içine postamı unuttum dediğimde ise benden Google hesabımdaki adımı soyadımı soruyor. Ben hatırlamıyorum ki ad soyad kısmına ne yazdığımı. Ama bu hesaba Google ile ödeme yaptığımı biliyorum bu şekilde bu Google Play hesabını bulabilir miyim? Veya bulamazsam nasıl bulabilirim bu Google hesabını?

google play ödeme.PNG

Bu da Google'da o hesapta yaptığım bir ödeme. Sağ üst tarafta açık olan Google hesabına bakmayın. O hesabı kullanmadım ben ödeme yaparken. Bu hesabı bulabilmemin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Google hizmetlerinden Gmail'e gir (E-posta tüm Mail adreslerine Link verir, sende kurulu olmayabilir) ve hesap bilgileri sorduğu yerde "Şifremi unuttum" bölümü olacak. Orayı tıkla, seni yönlendirir.
Google hizmetlerinden Gmail'e gir (E-posta tüm Mail adreslerine Link verir, sende kurulu olmayabilir) ve hesap bilgileri sorduğu yerde "Şifremi unuttum" bölümü olacak. Orayı tıkla, seni yönlendirir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı