Paracard Bonus vs Bonus Genç Paracard

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, banka kartı çıkartacağım. Bu iki kartın farkı nedir? Mastercard olanlarda temassız var mı?

Paracard Genc'e özel birkaç ekstra kampanya var. Onun dışında fark yok. Yalnız ben bir türlü Paracard Genc'i almayı beceremedim.

Paracard Genc'e özel birkaç ekstra kampanya var. Onun dışında fark yok. Yalnız ben bir türlü Paracard Genc'i almayı beceremedim.
Hocam bende uygulama üzerinden kartı alacağım, başvurmaya çalışıyorum lakin "Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz" diyip duruyor.

Hocam bende uygulama üzerinden kartı alacağım, başvurmaya çalışıyorum lakin bir hata oldu diyip duruyor.
Aynı hatayı bende de verip duruyordu işte, müşteri hizmetlerini aramıştım. Kayıt açacağız dediler, 3-4 gün sonra kayıt sonucunu öğrenmek için arayın dediler. Aradan değil 3-4 gün 1 hafta geçti, bu kez aradığımda "kayıt falan açılmamış" dediler. Ben de o sinirle Garanti'deki hesabımı o gün kapattım.

Pek umudum yok ama müşteri hizmetlerini arayın derim, şube bu konuda bana yardımcı olmadı çünkü. Topu direk müşteri hizmetlerine ve mobil şubeye atti.

Aynı hatayı bende de verip duruyordu işte, müşteri hizmetlerini aramıştım. Kayıt açacağız dediler, 3-4 gün sonra kayıt sonucunu öğrenmek için arayın dediler. Aradan değil 3-4 gün 1 hafta geçti, bu kez aradığımda "kayıt falan açılmamış" dediler. Ben de o sinirle Garanti'deki hesabımı o gün kapattım.

Pek umudum yok ama müşteri hizmetlerini arayın derim, şube bu konuda bana yardımcı olmadı çünkü. Topu direk müşteri hizmetlerine ve mobil şubeye atti.
Normalde garanti çıkarmayı düşünmüyordum aslında, Enpara ile devam edecektim lakin QNB Finansbank ATM'leri her yerde bulunmuyor. Garanti ATM'si çoğu yerde var, Enparadan EFT ile parayı Garantiye atar oradan parayı çekerim diye düşünüyordum. Yarın bir daha deneyeceğim olmazsa bende hesabımı kapatacağım muhtemelen.

Normalde garanti çıkarmayı düşünmüyordum aslında, Enpara ile devam edecektim lakin QNB Finansbank ATM'leri her yerde bulunmuyor. Garanti ATM'si çoğu yerde var, Enparadan EFT ile parayı Garantiye atar oradan parayı çekerim diye düşünüyordum. Yarın bir daha deneyeceğim olmazsa bende hesabımı kapatacağım muhtemelen.
ATM sayısına önem veriyorsanız Ziraat Bankası ve Türkiye İş Bankası'nı tavsiye ederim. En fazla ATM bu iki bankada mevcut. Ayrica kamu bankalarından birisinin müşterisi olursanız, tüm kamu bankalarının ATM'lerini(Ziraat/Halk/Vakıf) ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

ATM sayısına önem veriyorsanız Ziraat Bankası ve Türkiye İş Bankası'nı tavsiye ederim. En fazla ATM bu iki bankada mevcut. Ayrica kamu bankalarından birisinin müşterisi olursanız, tüm kamu bankalarının ATM'lerini(Ziraat/Halk/Vakıf) ücretsiz kullanabiliyorsunuz.
Birçok arkadaşımda ve birçok kişide garanti olması sebebiyle garantiyi tercih ediyorum aslında, Ziraat'da çıkarabilirim emin değilim.

18-24 yaş aralığındaysanız şiddetle Türkiye İş Bankası'nı tavsiye ederim. Maximum Genç'in kampanyaları baya iyi.
Tamda o konulara bakıyordum hocam, İş bankası çıkarmayı düşünüyorum aslında, Garanti ve İş Bankası çıkarayım kenarda dursun diye düşünüyorum. Şu anlık kredi kartına ihtiyacım olmadığı için Banka kartı çıkaracağım, avantajlar banka kartında da var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı