Paragraf kitabı önerisi

yigitulusoy

Decapat
Daha fazla  
Selam, orta - orta üst zorluk seviyesinde, kaliteli bir paragraf kaynağı önerebilir misiniz? Araştırdığım kadarıyla Bilgi Sarmal veya limit kronometre satın almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar görüşlerini belirtirse sevinirim.

Bilgi Sarmal ile Limit Kronometre zorluk olarak iki ayrı dünya. Bilgi Sarmal orta seviye, Limit ise piyasadaki en zor kaynaklardan biri.

345 Sıfır Risk öneririm, orta seviyedir ancak soru kalitesi muazzam.

Orta-zor için Apotemi.

Zor seviye için Limit Kronometre.

Deneme olarak 345 25x25 paragraf denemesini öneririm.

Dediğiniz gibi Bilgi Sarmal, limit kronometre güzel ve kalitelidir. Ayrıyeten:

Sıfır risk tadından yenmez. Kalite sıralaması yapacak olursak sıfır risk>limit>paragrafın ritmi>bilgi sarmal.

Limit al. Ben almadan önce de "zor bu zor gerek yok" demişlerdi. Aldım çok da zor değil. Sadece soruları güzel, kaliteli hissettiriyor.

Dediğiniz gibi Bilgi Sarmal, limit kronometre güzel ve kalitelidir. Ayrıyeten:

Sıfır risk tadından yenmez. Kalite sıralaması yapacak olursak sıfır risk>limit>paragrafın ritmi>bilgi sarmal.
Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Limit Kronometre ve Sıfır Risk'i kıyaslayacak olursanız hangisi daha zor seviyedir peki?

Limit daha zor bence fakat sıfır risk te kitap dizaynından soru kalitesine efsane bir kitaptır. Sonlara doğru aklınıza gelebilecek bütün konulara kadar ayrıştırılmış testlerle bayağı geniş bir içerik var kitapta. Sansürlü paragraflar bile var.

Limit daha zor bence fakat sıfır risk te kitap dizaynından soru kalitesine efsane bir kitaptır. Sonlara doğru aklınıza gelebilecek bütün konulara kadar ayrıştırılmış testlerle bayağı geniş bir içerik var kitapta. Sansürlü paragraflar bile var.
Yaptığınız yoruma dayanarak Sıfır Risk almayı daha mantıklı buluyorum ama şöyle bir soru işareti daha var kafamda. Daha önce paragraf kaynağı olarak Hız ve Renk çözmüştüm. Şimdi direkt olarak Sıfır Risk çözerek başlarsam zorluk yaşar mıyım sizce?

Geri
Yukarı