Paralel Bağlı İnternet Düzeneği

ÖmerJÖH

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Arkadaşlar 1 ay kadar önce ters dubleks ev aldık. Mahallenin alt yapısı bakır kablo olduğu için en fazla 8 Mbps kadar verebiliyor. Ama ben ayın başı ve sonu dahil 4 Mbps'den fazla alamıyorum.
TTNET'i birçok kez aradım fakat hiç kimse sorunumu çözemedi. Son çareyi elit ekipte aradım. Elit ekip de 3.randevu almam da sonunda eve geldi. Elit ekipten bir ağabey gelip bir şeyler yaptı etti fakat bir düzelme olmadı. Ev ters dubleks olduğu için panodan yani internet panosundan kablolar önce üst kata sonra alt kata verilmiş, yani paralel bağlanmış dedi.
O yüzden veri kaybı yaşıyorsun dedi. Ben de internet hatlarında paralel bağlama olmuyor diye duydum. Bir fikriniz var mı acaba? Kota yenilendiği zaman dahil 4 Mbps fazlasını alamıyorum.
Sizden ricam paralel bağlama yapılmış olabilir mi? Veya düşük Mbps almamın sebebi nedir sizce? Teşekkür ederim, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı