Paralel evrenden selam

Menemen Baronu

Hectopat
Yer
Trakya
Herkese merhaba, arkadaşlar. Bugünde paralel evrende harika bir gün geçirdim. Zaten okul yok, sınav yok. Okul dediğimiz yer bizim için bize eğitmenlik eden öğreticilerin ve bizim kaynaştığı, iştişare yaptığı çok sakin ve eğlenceli aynı zamanda konforlu bir alan. Neyse gündemde bugün Steam var.

Duyduğuma göre Steam Amerika'da TL'ye geçmiş. Bizde zaten başından beri TL idi. Hatta birkaç arkadaş ile az önce 2 TL'ye ETS 2 ve 10 TL'ye GTA 5 premium Edition aldık. Çok mutluyuz. Hayat bayağı ucuz, herkes çok nazik ve dürüst. Kimse isyankar ve üzgün değil. Kısacası günler hep böyle geçiyor ve geçmeye devam edecek.🙂

Ha bu arada: Sizde durumlar nasıl normal evrende neler oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi adam paralel evrene gidiyor orda da hâla oyun derdinde. Yapıştırsana altına bi'tane araba...
Arabayı mı dert ediyorsunuz hocam. Altımda sıfır 3.20 var zaten. Bir dk siz araba almakta bile mi zorlanıyorsunuz?

Yine geldi paralel devletçiler..
İstersen sen bize gel dostum :)

Yine haplarını almamışsın!
Hap mı, o nedir acaba? (Şu şeker sakızları mı kast ediyorsunuz?)

Hayalin 320 miydi?
Araba alacak yaşta değilim :D
320'ye de 3.20 diyen birisinin 320 sahibi olması da abesime gitti...
Öncelikle hocam çok kırıldım. Arabalardan anlayan birisi olarak böyle bir eleştiri hoşuma gitmedi de neyse.
Hocam bu kadar ucuz bir araç kimin hayali olur ki zaten! Benim ilk arabam bu; acemiliği atmak için aldım. Yoksa bir M8 düşünüyorum. Ondan sonra Pagani Zonda diye ilerlerim. Yarında Manuel bir E60 M5'te garajımda olacak.

Öncelikle hocam çok kırıldım. Arabalardan anlayan birisi olarak böyle bir eleştiri hoşuma gitmedi de neyse.
Hocam bu kadar ucuz bir araç kimin hayali olur ki zaten! Benim ilk arabam bu; acemiliği atmak için aldım. Yoksa bir M8 düşünüyorum. Ondan sonra Pagani Zonda diye ilerlerim. Yarında Manuel bir E60 M5'te garajımda olacak.
Harika o zaman, araba zevkiniz güzelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı