Parallels deneme sürümünü uzatmak

Dosya Ekleri

• IMG_20221218_150025.jpg
    IMG_20221218_150025.jpg
    137,4 KB · Görüntüleme: 26
Deneme sürümü kısaymış en azından 30 olmuş olsaydı iyiydi.
Hocam üstte bir hatanın görselini attım bakar mısınız?
Aynı hatayı Crossover'da da almak istemem bilginiz var mı?
Bu hayatı alamazsınız çünkü crossover bir sanal makine değildir, uygulamaları MacOS için uyumlu hale getirir ve DX11 desteği bile olması gerekiyor.

Bu hayatı alamazsınız çünkü crossover bir sanal makine değildir, uygulamaları MacOS için uyumlu hale getirir ve DX11 desteği bile olması gerekiyor.
Hiçbir şey anlamadım hemen deneme sürümünü kuruyorum.

Hocam kurdum ama arayüzünden hiçbir şey anlamadım bir şey yüklemeye çalıştım bazı hatalar verdi tarif eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-12-27 16.08.49.png
    Ekran Resmi 2022-12-27 16.08.49.png
    597,7 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Hocam klavye çevrici hatayı hayatı olarak değiştirmiş. Crossover deneme süresi tarih geriye alınca sınırısız kullanılıyor. Uygulama sadece Windows programlarını açıyor bilginiz olsun yâni programları indirmeniz gerek.

Hocam kurdum ama arayüzünden hiçbir şey anlamadım bir şey yüklemeye çalıştım bazı hatalar verdi tarif eder misiniz?
Windows için exe formatında proframları çalıştırı sadece.

Hocam klavye çevrici hatayı hayatı olarak değiştirmiş. Crossover deneme süresi tarih geriye alınca sınırısız kullanılıyor. Uygulama sadece Windows programlarını açıyor bilginiz olsun yâni programları indirmeniz gerek.

Windows için exe formatında proframları çalıştırı sadece.
Geriye aldıkça 2-3 ay kullanabilsem yeterli.
Hocam bi SQL bir de Visual Studio kuracağım yardımcı olun kurayım rica ediyorum.

Geriye aldıkça 2-3 ay kullanabilsem yeterli.
Hocam bi SQL bir de Visual Studio kuracağım yardımcı olun kurayım rica ediyorum.
Hocam bunu bir deneyin:

Hocam bunu bir deneyin:

Hocam indirdim de yükle dediğim zaman "Yeni şişe adı" falan diyor anlayamadım.
Konu açmam gerekli mi sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı