Parallels Desktop Logitech F710'u tanımıyor

Anil26

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle kol çalışıyor, macOS'da sıkıntı yok.
Oyun oynamak için Parallels Desktop'a Windows kurdum ancak Windows kolu tanınmıyor.
USB'yi bilgisayara taktığımda uygulama hangi sisteme takıyorsun bu USB'yi diye soruyor, Windows seçiyorum ama nafile.
Yaptığım işlemler: X ve D modunda USB'yi takmak,
F710 sürücülerini kurmaya "çalışmak" (Bilgisayar kolu tanımıyor, aygıt yöneticisinde bile gözükmüyor.)

macOS seçmen daha iyi oluyor genelde. Ayrıca tanıması için sürücüleri macOS'a kurman gerekiyor. Kol sinyali macOS'tan Windows'a aktarılıyor.

macOS seçmen daha iyi oluyor genelde. Ayrıca tanıması için sürücüleri macOS'a kurman gerekiyor. Kol sinyali macOS'tan Windows'a aktarılıyor.
Ekran Resmi 2022-01-13 21.03.58.png

macOS seçtim ama işe yaramıyor.

Programı crack kullandığımda bende de aynı aptalca sorunlar oluyordu. Telefon bağlayamama, USB bağlayamama gibi. VMware Fusion bence daha iyi ve sorunsuz. Crack kullanmadan internetteki keyleri ile Pro olarak kullanabilirsin. Oyun için VMware önerebilirim ancak Parallels'e göre biraz daha yavaş. Bootcamp en iyi seçenek.

Programı crack kullandığımda bende de aynı aptalca sorunlar oluyordu. Telefon bağlayamama, USB bağlayamama gibi. VMware Fusion bence daha iyi ve sorunsuz. Crack kullanmadan internetteki keyleri ile Pro olarak kullanabilirsin. Oyun için VMware önerebilirim ancak Parallels'e göre biraz daha yavaş. Bootcamp en iyi seçenek.
Crack kullandığımı kim söyledi ki? :) Bootcamp yapamadım bir türlü ya.

Hocam o program crack olsun veya olmasın yine sıkıntılı bence. Ama akıcılığı çok iyi. VMware'in tam uyumluluğunu sevdim ben.
@Anil26 M1 Mac mi? Eğer öyle ise Bootcamp desteği yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı