Param ByNoGame Kart Hangi ATM'den Para Yatırılıyor?

NobodyAnymore

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu karta sadece TEB ve DenizBank ATM'lerinden mi para yatırılıyor? Yoksa tüm atmlerden para yatırabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve DenizBank ATM’lerinde kartsız işlem menüsünden Param hesap numarası girilerek para yüklenebilmektedir. / Ayrıca Kartı İle Para Yükleme başlığı Kredi Kartı İle Para Yükleme şeklinde güncellenmelidir.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve DenizBank ATM’lerinde kartsız işlem menüsünden Param hesap numarası girilerek para yüklenebilmektedir. / Ayrıca Kartı İle Para Yükleme başlığı Kredi Kartı İle Para Yükleme şeklinde güncellenmelidir.
Dostum ben hangi banka ATM'lerinden para yatırılıyor diye sormadım. O 2 banka dışındaki bankaların ATM'lerinden yatırabilir miyiz diye sordum.

Dostum ben hangi banka ATM'lerinden para yatırılıyor diye sormadım. O 2 banka dışındaki bankaların ATM'lerinden yatırabilir miyiz diye sordum.
İnternet sitesinde böyle bir yazı olduğuna göre sadece bu iki bankanın ATM'lerinden para yatırabilirsin. Diğer ATM'lerden para yatıramazsın.

Yatırırken baro kart seçmeniz lazım bana görevliler ön ödemeli kart seçin demişti reddedildi youtube üzerinden izlediğim videolarda herkes baro kart seçiyordu bende öyle yükleme yaptım yükleme başarılı oldu.

Yatırabilirsin. TEB ve DenizBank komisyon almıyor, diğerleri %1,14 + 1TL komisyon alıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı