İninal vs Bynogame Param Kart

BlueMan23

Kilopat
Daha fazla  
Halihazırda İninal kart kullanmaktayım. Para kesmelerinden sıkıldığımdan başka bir karta geçmek istiyorum, Bynogame Kart'a rastladım. Bynogame'in İninal'den farkı nedir? İninal'den geçmeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bynogame'in tek avantajı para çekilebilir olması.
18 yaşından büyükseniz Enpara öneriyorum.

Bynogame'in tek avantajı para çekilebilir olması.
18 yaşından büyükseniz Enpara öneriyorum.

17 yaşındayım,ayrıca internetten okuduğuma göre Bynogame kartta hesap kullanım ücreti çekilmiyormuş. Doğru mudur? Kullanmış olduğum inanal kartı yarım saat önce kapattım. Kart almam lazım.

ByNoGame Kart, İninal'e göre çok daha avantajlı. Yükleme ücreti yok, aylık kullanım ücreti yok, para çekme özelliği var. Fakat birazda dezavantajları var. Para yükleme noktalarının az olması, Troy altyapısından dolayı internetten alışverişte bazı sitelerde sorun çıkarması gibi.
Size Papara Kart öneririm. ByNoGame Kart'ın özelliklerine sahip. Para yükleme noktaları oldukça fazla. Ücret olarak sadece kullandığın ay 1 ₺ kesiyor. MasterCard olduğu için alışverişlerde de hiç sorun çıkarmıyor.

ByNoGame Kart, İninal'e göre çok daha avantajlı. Yükleme ücreti yok, aylık kullanım ücreti yok, para çekme özelliği var. Fakat birazda dezavantajları var. Para yükleme noktalarının az olması, Troy altyapısından dolayı internetten alışverişte bazı sitelerde sorun çıkarması gibi.
Size Papara Kart öneririm. ByNoGame Kart'ın özelliklerine sahip. Para yükleme noktaları oldukça fazla. Ücret olarak sadece kullandığın ay 1 ₺ kesiyor. MasterCard olduğu için alışverişlerde de hiç sorun çıkarmıyor.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum,Bynogame kartta en az 25 TL yüklenebiliyor diye duydum bu doğru mu?

Troy altyapısı içermesi internet alışverişlerini kolaylaştırmaz mı?
Troy henüz yeni bir altyapı olduğunda yavaş yavaş yaygınlaşıyor. En basitinden Gittigidiyor sitesinden alışveriş yapamamıştım. BKM Express aracılığı ile yapmıştım. Tüm sitelerde BKM Express yok tabi. Özellikle yabancı sitelerde alışveriş yapılması daha güç diyebilirim. MasterCard bu yönden her yerde çok daha rahat.

Troy henüz yeni bir altyapı olduğunda yavaş yavaş yaygınlaşıyor. En basitinden Gittigidiyor sitesinden alışveriş yapamamıştım. BKM Express aracılığı ile yapmıştım. Tüm sitelerde BKM Express yok tabi. Özellikle yabancı sitelerde alışveriş yapılması daha güç diyebilirim. MasterCard bu yönden her yerde çok daha rahat.

Benim için önemli olan kartla her yerde alışveriş yapabiliir olmam. Özellikle N11,Gittigidiyor ve Hepsiburada sitelerini çok kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı