Param Güvende alıcısı ürünü alınca engelledi

Makaleler
16
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Yazılım
Merhaba arkadaşlar, Param Güvende ile ekran kartı sattım ve arkadaşa ulaşır ulaşmaz beni WhatsApp üzerinden engellemiş.

Giden para vs. umurumda bile değil, tek derdim gerçekten ihtiyaç sahibi birine ve emeğin kolay kazanılmadığını anlamayan birisine gitmiş olması.

Param Güvende'nin satıcı için saçma bir sistem olduğu yine teyit edildi. Muhtemelen arkadaş kutuyu bana içinde hıyarla falan geri yollayacak. :D

"Sanırım" kelimesi gerçeğe dönüştüğünde buradan isim soyisim de paylaşacağım, ayrıca arkadaşın elimde adresi vs. hepsi var.

Merhaba arkadaşlar, Param Güvende ile ekran kartı sattım ve arkadaşa ulaşır ulaşmaz beni WhatsApp üzerinden engellemiş.

Giden para vs. umurumda bile değil, tek derdim gerçekten ihtiyaç sahibi birine ve emeğin kolay kazanılmadığını anlamayan birisine gitmiş olması.

Param Güvende'nin satıcı için saçma bir sistem olduğu yine teyit edildi. Muhtemelen arkadaş kutuyu bana içinde hıyarla falan geri yollayacak. :D

"Sanırım" kelimesi gerçeğe dönüştüğünde buradan isim soy isim de paylaşacağım, ayrıca arkadaşın elimde adresi vs. hepsi var.

Şikayet edin hocam, hiç kimsenin hakkı yenmesin.

İçinize dert etmeyin, kargoyu almayın. Kargo merkezine gidin elden alın, Orada açın kargoyu video kaydı ile, Elinizde kanıt olunca tazminatla patlar bir 3090 almanız :D.

Şikayet edin hocam, hiç kimsenin hakkı yenmesin.
Mahkeme falan uzun iş hocam ya, 3 yıla anca sonuçlanır. Cidden para umurumda değil, ancak gerçekten yaptıysa böyle bir şey internette dolandırıcı olarak adı çıkar. Benim bir sürü forum sitesinde üyeliğim var. Google'da şak diye bulunur, hiç değilse başka insanlar bunu yaşamasın.
İkinci elde elden teslim hocam ya. Babanıza bile güvenmeyeceksiniz.
Aynen öyle. Hadi dedim uğraşmayayım, o da pahalıya patladı.
İade ederse gelen ürünü kargoyu aldığınız yerde açın.
Kargo firması zararı karşılamıyoruz diye özellikle söyledi. Sahibinden de olayı üzerinden atacaktır, hayır mahkeme kazanılır da 3 yıl sürer artık. Biliyorsunuz ki dolandırıcılar elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyor.

Geri
Yukarı