Param Güvende ile ekran kartı satarken nelere dikkat edilmeli?

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar sahibinden üzerinden R7 240 ekran kartımı 900 TL'ye sattım kartımda en ufak sorun yok, ama Param Güvende ile ilgili pek iyi şeyler duymadım. Kanıt olarak satmadan hemen önce tarihli ve saatli şekilde ekran kartının çalıştığına dair video çeksem ileride yaşanabilecek olan sıkıntıların önüne geçebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartın arkalı önlü detaylı fotoğraflarını çek üzerindeki bazı küçük parçalarında. Geri yollarlarsa hiçbir şeyi değiştirmediklerine emin olun. Kendi dediğin gibi oyun oynarken videoda çek.

Bazıları kendi bozuk kartının aynısını bulup, sarı siteden get ile alıyor, sağlam ile bozuğu değiştirip iade ediyor, aman dikkat.

Son düzenleme:
Kartın arkalı önlü detaylı fotoğraflarını çek üzerindeki bazı küçük parçalarında. Geri yollarlarsa hiçbir şeyi değiştirmediklerine emin olun. Kendi dediğin gibi oyun oynarken videoda çek.

Bazıları kendi bozuk kartının aynısını bulup, sarı siteden get ile alıyor, sağlam ile bozuğu değiştirip iade ediyor, aman dikkat.

Aynen hocam bende öyle şeyler duyduğum için kartın her zerresine kadar fotoğrafını çektim, kargolarkende videoya alıyorum. Hatta kargoya verirken de video çekeceğim.

Geri
Yukarı