Sahibinden param güvende kullanırken nelere dikkat edilmeli?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Sahibinden Kargo ile paran güvende uygulaması hakkında;

Telefon almak istiyorum fakat ilk defa böyle bir iş yapıyorum nelere dikkat etmem gerek ?

Parayı önce ben mi atmalıyım, Ya da önce ürün mü gelmeli? Nasıl oluyor, dolandırılmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paran güvende de parayı sahibindene atıyorsun, ürün geldikten 14 gün içinde iade hakkın vardı sanırım.

Daha geçen biri ilanıma mesaj attı mail adresinizi alabilir miyim sipariş vereceğim diye. Neyse verdim 5 dakika sonra bir mail geldi sahte sipariş onaylama şeklinde sahibinden ibareleri var çoğu kişi gerçek sanar tıklar. Böyle bir tuzağa düşmeyin sadece uygulama üzerinden her şey hallediliyor.

Get ile satın aldığınız ürünün parası Sahibinden havuzunda tutuluyor, ürün elinize ulaşınca bir sıkıntısı yoksa ödemeyi onaylıyorsunuz, böylece para satıcıya geçmiş oluyor.

Get ile satın aldığınız ürünün parası Sahibinden havuzunda tutuluyor, ürün elinize ulaşınca bir sıkıntısı yoksa ödemeyi onaylıyorsunuz, böylece para satıcıya geçmiş oluyor.
Anladım
önce parayı atıyorum (sahibindene)
ürün gelince sahibinden satıcıya ücreti veriyor teşekkür ettim.

Anladım
önce parayı atıyorum (sahibindene)
ürün gelince sahibinden satıcıya ücreti veriyor teşekkür ettim.
Satışı onaylamadan önce ürünü zarar vermeden kontrol edin mutlaka hemen onaylamayın. Baktınız sorun var iade talebi oluşturun zaten alıcıyı koruyorlar.

Geri
Yukarı