Param Güvende ile ürünümü sattım, Papara IBAN'ımı girsem olur mu?

owenjaw

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i3 9100-f, ASUS TUF GAMING GTX 1650 SUPER, MSI H310M PRO-VDH PLUS, 8x2 3400 mhz ram, Apacer Panther AS340 240GB SSD.
Biliyorsunuzdur ki, Papara'ya sabit IBAN'lar geldi. Artık her Papara Kart'ın kendine ait sabit bir IBAN'ı var.

Sahibinden hesabıma bu IBAN'ı eklesem sıkıntı çıkar mı?

Neden olsun ki?
Bir sıkıntı olmaz hocam.
Bol kazançlar.
Banka kartı değil Kredi kartı değil, ön ödemeli kart. Bilmem biraz şüphelendim yani. Paramın elime sorunsuzca geçmesini istiyorum.

Papara ibanına para göndermek için açıklama kısmına Papara no girilmesi gerekiyor. IBAN'ı nereden aldın?
Artık öyle bir gereklilik yok. Diyorum ya, sabit IBAN özelliği geldi. Her kartın kendine özel bir IBAN’ı var.

Arkadaşlar eğer ki Papara IBAN'ı ile Param Güvende ile satış yaparsanız para gelmiyor haberiniz olsun sonra uğraşırsınız mail atmanız gerekecek vs. ayrıca hesap ismi ile banka kartı ismi aynı olmalı bunlara dikkat edin.

Arkadaşlar eğer ki Papara IBAN'ı ile Param Güvende ile satış yaparsanız para gelmiyor haberiniz olsun sonra uğraşırsınız mail atmanız gerekecek vs. ayrıca hesap ismi ile banka kartı ismi aynı olmalı bunlara dikkat edin.

Tam olarak bunu sormuştum zamanında, emrivaki yaptı herkes. Teşekkürler hocam bu da burada dursun.

Geri
Yukarı