Param Yok

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
700 TL oyunların artık korsan versiyonu bekleyeceğim.
Evet, kul hakkı dünyaya bedel farkındayım.
Ama " Yok, param yok. Umudum geri gel".

Şaka bir yana, şu an bir oyuna 250 TL bile vermek zor geliyor bana ha. Korsan çıkmazsa, oynanış videoları izleyip kötüleyeceğim.
Söz de paranın değeri yok, yine çok para 250 TL.
Yüzde 50 indirim olacak 350 TL, hadi aldım en düşük ayarlarda oynayacağım bu sefer 😀.

Aslında Avrupa'da halam yaşıyor ve üniversiteler açılmayacak gibi. Yanına gidip, çalışıp son sistemleri yakalayıp Türkiye'ye mi dönsem?
Bana mantıklı geliyor ama olayları da tam bilmiyorum.
Söylemesi, yapması kadar kolay değil gibi.

Türkiye'de oyun sektöründe umudum bulut sistemli oyunlar. XCLOUD gibi. Yoksa bu ülkede, son sistemleri yakalama orta bütçeli kişiler için zor bir şey.

Acı gerçek; zamanında bir sürü Steam'den oyun stokladım. Batman Arkham, Witcher, Darksiders, Darksouls serilerini falan Full stokladım.
Sistemi yeni dizdiğim bu aralar oynamaya başladım ve bitirmeye çalışıyorum. Yalan yok Wictcher 1 dışında hepsi şahane oyun ama artık zamanın ötesinde kalmış oyunlar. Kim bilir ne harika oyunlar vardır.

Oyunculuk hayatımız, Epic Games'in elinde olmamalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş madem halan var git yanına orda oku-kurtar kendini. Eğer burda okuyorsan ve mesleğin dünyaya açılmak için yeterliyse tabi devam et ama tersi durumda çık direk, olmazsa geri dönersin.
Bilgisayar mühendisliği okuyorum ama okulda kalıp araştırma görevlisi olmak istiyorum. Oradan da profluğa falan geçmek istiyorum.
Hocam Avrupa'ya gidecekseniz neden bir daha döneceksiniz ki? Sebebini de belirtmişsiniz zaten. Gidenlerden kim dönmüş ki hiç?
Okul var.

Geri
Yukarı