Paramı yutan Akbank ATM'si

Papara'yı bilmeyen insan'da ilk defa gördüm.
Benim sadece bank kart'ım var. Böyle bir problem yaşamadım ama bankamatik ya da herhangi bir işlem yaptığım zaman uygulama üzerinde hesap haraketlerinde görebiliyorum. Arkadaşa yardım amaçlı yazmıştım. Umarım olur.

Bilmeyebilir herkes senin gibi değil.

Papara, son yıllarda para transferi, fatura ödeme ve akla gelebilecek tüm finansal işlemlerin, anında ücretsiz oluşturulabilen hesap ile yapılabilmesini sağlayan finans uygulamasıdır. Papara ile birlikte para gönderip, para alabilir ve bütün bu işlemleri oldukça hızlı bir şekilde
Gerçekleştirebilirsiniz.

www.hurriyet.com

Çok 2. el alışveriş yaparım. Ve son 3-4 senedir sık sık "en para" gibi bir şey vardı. Açıkcası ben bank kartım ile iyiydim ama işte hızlı para gönderme durumu olmadığı için (eskiden) merak etmiştim. Sonra Ziraat Bankası Fast yöntemi çıkınca merakım bitmişti :p Teşekkür ederim bilgi için.

Geri verirler merak etme. Akbank ATM'leri hep sıkıntılı olmuştur zaten benim burada ki parayı almıyor mesela, iki saat giriş tuşuna abanıyorum alması için.

Papara'yı bilmeyen Insan'da ilk defa gördüm.

Ben de bilmiyorum sanırım ben de ikinciyim :)

Arkadaşlar Akbank ATM'sinden bugün para yatırma işlemi gerçekleştirdim. İşlem sürüyor diyerek 1-2 dakika bekledim, daha sonra bir sorun oluştu diyerek benden telefon numaramı ve yatırdığım miktarı yazmamı istedi. Yatırdığım tam miktarı hatırlamıyorum ama 1100-1120 lira civarı olması lazım.
Müşteri hizmetlerini aradım, bilgilerimi aldı ve kısa süre içinde geri dönüş yapacağız dediler.
Yarın bankaya gidip durumu anlatsam iade yaparlar mı? Veya kaç günde hesabıma iade edilir?
Kart Papara bu arada.

Akbank'ın serverları geçen sene türkşye geneli arızalanmıştı. Sanırım bu cuma tekrar arızalandı geçmiş olsun. Aynen bankayla iletişimi deneyin.

Nasıl ve ne amaçla kullanılıyor nişilmiyorum. Ama konu dağılmasın sağ olasın.
Ön ödemeli kartları var, sen onun içine para yüklüyorsun ve istediğin yerde her şekilde borç yapmadan kullanabiliyorsun. Üstelik 13 yaş ve üzeri herkes bu karta sahip olabiliyor ve bir sürü firma ile antlaşması var, mesela Netflix üyelik fiyatlarının yarısını anında geri iade ediyor.

Hiçbir hakkın yok bu konuda. Senin isteklerinle dönmüyor bu işler. :)
Böyle bilmediğiniz konularda atıp tutuyorsunuz ya bayılıyorum bu Technopat üyelerine. Oturdukları yerden her şey hakkında bilgi sahibiler. Yok parayı 1 ayda iade ederlermiş de, yok hiçbir hakkımız yokmuş da bu konuda.

Adamlar kendi çalışmayan ATM'leri yüzünden seni o an mağdur edip bir de parana 1 ay el koyacaklar ve senin hiç hakkın olmayacak olaya gel. Müşteri hizmetlerini ararsın. ATM numarasını, işlem saatini ve tutarı söylersin. ATM'deki parayı yenileyen ekipler gelip bunun tespitini yapar gider herhangi bir şubesinden parayı elden teslim alırsın. Maksimum 3 gün içinde halledilir bu olay.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bilmediğiniz konularda atıp tutuyorsunuz ya bayılıyorum bu Technopat üyelerine. Oturdukları yerden her şey hakkında bilgi sahibiler. Yok parayı 1 ayda iade ederlermiş de, yok hiçbir hakkımız yokmuş da bu konuda.

Adamlar kendi çalışmayan ATM'leri yüzünden seni o an mağdur edip bir de parana 1 ay el koyacaklar ve senin hiç hakkın olmayacak olaya gel. Müşteri hizmetlerini ararsın. ATM numarasını, işlem saatini ve tutarı söylersin. ATM'deki parayı yenileyen ekipler gelip bunun tespitini yapar gider herhangi bir şubesinden parayı elden teslim alırsın. Maksimum 3 gün içinde halledilir bu olay.
Hocam şimdi biri raporlarsa bir saat ceza yiyeceksiniz, yazım yanlışı olan mesajı alıntılamaktan.

Yeni konular

Geri
Yukarı