Parasını Haketmediğini Düşündüğünüz Şeyler

50 bin ile 200 bin dolar arasında satılan özellikle bebeklerin kullanmadığı zaman ölümle sonuçlanan SMA ilaçları. Sağlık bakanlığının bir ara ikinci evre ilaçları temin edip daha sonra geciktirdiği ilaçlara ulaşamayan 6 çocuk maalesef öldü. Bu ölümler sadece 1 haftada gerçekleşti.

Bu yıl siyasi partilere yapılacak seçim yardımı ise 892 milyon TL. Çocuklar ölmeye devam ediyor.

Samsung, IPhone son model telefonları. Bir telefon bana kalırsa 4000 TL'den fazla etmemeli. (Kuru hesaba katarak.)

Witcher 3 mü? Adamlar daha ne yapsın fiyatını hak eden bir oyun yapmak için?
GOTY edition neredeyse sürekli 30 tl civarında gerçekten adamlar daha ne yapsın :D

200 Tl olsa yine alırdım oyunu.

Witcher 3 mü? Adamlar daha ne yapsın fiyatını hak eden bir oyun yapmak için?

Şahsi bir görüş olarak oyunun ilk bölümleri oldukça sıkıcı gidiyor. Oyunu baştan sevmeyince gerisi oynamadan sildim. En azından daha açıklayıcı olabilirmiş. Özellikle ilk başta köyde ''avel avel'' dolaşıp soru sormak. Oyun motoru oynadığım diğer oyunlara göre beni yeteri kadar tatmin etmediği için sevmedim.
O kadar övülmesine rağmen maalesef gözümde iyi bir oyun değil. (boş boş at sürmenin neresi iyi olabilir bilemiyorum ama)

Şahsi bir görüş olarak oyunun ilk bölümleri oldukça sıkıcı gidiyor. Oyunu baştan sevmeyince gerisi oynamadan sildim. En azından daha açıklayıcı olabilirmiş. Özellikle ilk başta köyde ''avel avel'' dolaşıp soru sormak. Oyun motoru oynadığım diğer oyunlara göre beni yeteri kadar tatmin etmediği için sevmedim.
O kadar övülmesine rağmen maalesef gözümde iyi bir oyun değil. (boş boş at sürmenin neresi iyi olabilir bilemiyorum ama)
Senin beğenmemiş olman fiyatını hakketmediği anlamına gelmez. Witcher 3, AAA bir oyun olmasına rağmen ve muadilleri 180 TL iken 80-90 TL gibi bir fiyata çıktı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı