Parayı Papara kartta biriktirmek sorun olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Selamlar, elimde 300 TL'ye yakın para var. Ben bu paranın 250'sini Papara karta atacağım ve artık parayı kartta biriktirmeye başlayacağım. Malum okullarda acilicak hedefim 1000 lira biriktirmek, kartta internette harcamamak için ise ayarlardan kartı kullanıma kapatacağım irademe hakim olabilmek için komisyon kesmiyor. Papara fakat bu mevlada parayı biriktirmek sorun olur mu Papara da?

Olmaz diye düşünüyorum sonuçta orada duruyor başka bir şey olduğu yok. Ama uzun vade de ne olur bilemem.

Papara Black Kart'ınız varsa sıkıntı olmaz. Ama yoksa o parayı çekemezsiniz.

Papara Black Kart'ınız varsa sıkıntı olmaz. Ama yoksa o parayı çekemezsiniz.
Kendine ait banka hesabı varsa havale ile çekebiliyor. Konu sahibinin sorusuna gelecek olursak da 2021 başından beri papara hesabımda her ay en az 5-10bin ₺ arasında para tutuyorum, bu güne kadar 1 kuruşu bile kaybolmadı.

Selamlar, elimde 300 TL'ye yakın para var. Ben bu paranın 250'sini Papara karta atacağım ve artık parayı kartta biriktirmeye başlayacağım. Malum okullarda acilicak hedefim 1000 lira biriktirmek, kartta internette harcamamak için ise ayarlardan kartı kullanıma kapatacağım irademe hakim olabilmek için komisyon kesmiyor. Papara fakat bu mevlada parayı biriktirmek sorun olur mu Papara da?

Ayda 500TL gibi bir şeyden sonra para kesiyormuş bir bakın kart işlem ücretlerine.

Parayı kartta saklamak normalden daha fazla harcatıyor. Tecrübeyle sabit.

Şöyle yapabilirsin, bence en iyi çözüm budur;
Kartını(larını) internet kullanımına kapatıp yoluna bakman.

Ayda 500TL gibi bir şeyden sonra para kesiyormuş bir bakın kart işlem ücretlerine.
5 farklı transfer, 5 farklı kişi transferi sonrasında ücret kesmeye başlıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı