Parça al-sat yapılır mı?

E60M5

Decipat
Makaleler
2
Yer
Ankara, göksu
Selam. İki arkadaş ortak sermaye ile bilgisayar parçası alıp satmayı düşünüyoruz. Nereden alıp, nerede ve nasıl satmalıyız? Zarar eder miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bu işler için sermaye lazım. Kafadan girmek yanlış olur. Diyelim hazır bir paranız var yapacak Hepsiburada, Amazon tarzı yerlerde satış yapmaya çalışın artık esnafcılık bitti E-Esnaf dönemi başladı.

Bitpazarından al, Letgo'da sat, Her türlü dürüst ol ve öğrenciye yardımcı tüccara cimri ol. Ve yakınına mal satma.

Ticari geçmişim var başka ticaretler yaptım benim aklımda kalan sahibinden ve Letgo'da satışa koysak elimizde kalır mı?

Ucuza bulup piyasada insanların alacağı hem kar yapılabilecek hem de bütçeye uygun satılırsa zarar olmayabilir.

Piyasada bilgisayar parçasına talep arz var mı?

Ucuza 2.el parçaları bulup piyasa değerine göre satın. Pahalıya satmanıza gerek yok.

Çok büyük karlar peşinde değiliz seri çevirmek istiyoruz 50'ye aldığımız ürünü 55'e satalım elimizde kalmasın bu sefer 55'e aldığımız ürünü 60'a satalım. Yani hızlı ve az az önümüzü görerek yapmak istiyoruz.

Çok büyük karlar peşinde değiliz seri çevirmek istiyoruz 50'ye aldığımız ürünü 55'e satalım elimizde kalmasın bu sefer 55'e aldığımız ürünü 60'a satalım. Yani hızlı ve az az önümüzü görerek yapmak istiyoruz.

Onu kastediyorum bende ucuza alın pahalıya koyup uzun süre beklemeyin.

2.el sitelerini araştırabilirsiniz şehir dışına falanda bakın.

Geri
Yukarı