Parça al-sat yapılır mı?

Ve yakınına mal satma
Bu madde en önemlisi. Yıldızlanıp başa tutturulmalı. :) :)

Kutusu açılmamış bir TV Box vardı. Arkadaşım 750 TL'ye bana sat demişti. Akrabalardan bir şahıs. Bana sat bana lazım dedi. Bizimkilerde ayıp olur ona sat, fiyatı da düşür dedi. 500'e kutusu açılmamış ürünü aldı gitti. Jelatinini ilk kendi söktü. Her gün arayıp şurası şöyle burası böyle. Yok görüntü gelmiyor, yok kumanda bozuk. Dışarda bunlar 300 Liraymış sen bizimi kazıklıyorsun falan. En sonunda çıldırdım. Getir şunu al paranı defol git. Yoksa gelir o HDMI kablosunu münasip bir yerine takar, gözlerinden Full HD görüntü yansıtırım dedim. Telefonu hoparlördeymiş, evdeki herkes duymuş. Şimdi bizle konuşmuyorlar, başka bir akrabayla da ürünü göndermiş. Bende gıcıklığına parasının yarısı gönderdim. Açılmamış ürünü 500'ten sattıysam. Açılıp kullanılmış ürünü aynı fiyattan alacak değilim, dedim. İşine gelmiyorsa arasın beni dedim. Ses çıkmadı daha.

Piyasada bilgisayar parçasına talep arz var mı?

Var hocam neden olmasın, parçaları teker teker satmayı deneyin, eğer Letgo veya sahibinden de satarsanız detaylı bir şekilde bir sürü resmini ekleyin.

Selam. İki arkadaş ortak sermaye ile bilgisayar parçası alıp satmayı düşünüyoruz. Nereden alıp, nerede ve nasıl satmalıyız? Zarar eder miyiz?

Sermaye ne kadar var hocam şu an? Ona göre hangi parça satmanızı belirtelim.

Talep bol, ama piyasada çok eski parçaları satamazsınız genelde.
bakacağız hocam.

Bol şans umarım işleri büyütürsünüz ;)
Teşekkürler hocam. :)

Bu madde en önemlisi. Yıldızlanıp başa tutturulmalı. :) :)

Kutusu açılmamış bir TV Box vardı. Arkadaşım 750 TL'ye bana sat demişti. Akrabalardan bir şahıs. Bana sat bana lazım dedi. Bizimkilerde ayıp olur ona sat, fiyatı da düşür dedi. 500'e kutusu açılmamış ürünü aldı gitti. Jelatinini ilk kendi söktü. Her gün arayıp şurası şöyle burası böyle. Yok görüntü gelmiyor, yok kumanda bozuk. Dışarda bunlar 300 Liraymış sen bizimi kazıklıyorsun falan. En sonunda çıldırdım. Getir şunu al paranı defol git. Yoksa gelir o HDMI kablosunu münasip bir yerine takar, gözlerinden Full HD görüntü yansıtırım dedim. Telefonu hoparlördeymiş, evdeki herkes duymuş. Şimdi bizle konuşmuyorlar, başka bir akrabayla da ürünü göndermiş. Bende gıcıklığına parasının yarısı gönderdim. Açılmamış ürünü 500'ten sattıysam. Açılıp kullanılmış ürünü aynı fiyattan alacak değilim, dedim. İşine gelmiyorsa arasın beni dedim. Ses çıkmadı daha.
Bunu yapmam zaten akrabalar paso ölücü hocam. insan ticaretten soğuyor.

Var hocam neden olmasın, parçaları teker teker satmayı deneyin, eğer Letgo veya sahibinden de satarsanız detaylı bir şekilde bir sürü resmini ekleyin.
Toplu alıp tek tek satmayı düşünüyoruz hocam bit pazarından falan.

Sermaye ne kadar var hocam şu an? Ona göre hangi parça satmanızı belirtelim.
Şu an 200 - 250

Ticari geçmişim var başka ticaretler yaptım benim aklımda kalan sahibinden ve Letgo'da satışa koysak elimizde kalır mı?

Piyasada bilgisayar parçasına talep arz var mı?

Piyasada bilgisayar parçaları var ama fazla alınmıyor pahalı çünkü. Parçayı alıp elinizde kalma şansı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı