Parça alınabilecek site önerileri

Lakuri

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar,

10.000 lira civarında bir sistem toplamak istiyorum. Ancak, covid nedeniyle pek dışarı çıktığım söylenemez. Vatan, İtopya, Teknobiyotik vb. firmaların şikayet var üzerinden konularını incelediğimde gerçekten vasatın bile altında duruyorlar. Adam akıllı parça satın alabileceğim bir internet sitesi ya da mağaza önerebilir misiniz?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben genelde ince hesap ve Hepsiburada'da satıcı Hepsiburada'yı tercihi ediyorum. Vatan zaten piyasadan daha pahalıya satıyor. İtopya'nın neresinden tutsan elinde kalıyor. Teknobiyotik'ten 2 kez ürün aldım sıkıntı yaşamadım.

Her üründe fiyat değişikliği gösterebilir. Küçük firma olsa da kalitesi Vatan'ın çok üstündedir. Vatan sürümden ya da iade ürünleri satarak ucuz ürün verebilir. Ama Vatan'dan almaktansa daha fazla para veririm. Ki Vatan'da ucuz değil.

Bu arada sana esas tavsiyem sistem toplayacaksan bir an önce topla her geçen gün fiyatlarda büyük sürprizler oluyor. Aşağıdaki fotoğraf 10 günde nelerin değişebileceğini anlatıyor. 😂

Screenshot_2020-11-02-20-39-50-38_8e92da805446de3460a04639a669955c.jpg

Screenshot_2020-11-02-20-39-22-23_8e92da805446de3460a04639a669955c.jpg

Bu arada sana esas tavsiyem sistem toplayacaksan bir an önce topla her geçen gün fiyatlarda büyük sürprizler oluyor. Aşağıdaki fotoğraf 10 günde nelerin değişebileceğini anlatıyor. 😂

Eki Görüntüle 724626

Eki Görüntüle 724628
Haklısınız, bende o yüzden elimi çabuk tutmak istiyorum. Ancak, acele ile alacağım on bin liralık sistemin elimde patlamasından korkuyorum. Bu kargo işlerinde ağzım oldukça fazla yandı. Parçanın kutusu açılıp kontrol edilse bile daha sonrasında sistem çalışmayınca hem kargo hemde satıcı firma arasında mekik dokumaktan öteye geçmeyen diyaloglar arasında sıkışabiliyor insan.

Geri
Yukarı