Parça üretimi

AidenPearce

Hectopat
Arkadaşlar aşağıya taslağını bıraktığım iki parçaya ihtiyacım var. Yuvarlak delinmiş yerlerde takılıp çıkartılabilecek yuvarlak bağlantılar olması gerekiyor. Bu bağlantılar vida gibi istenildiği zaman takılıp çıkarılabilir olmalı. Mühendis değilim bu amaçta nasıl bir parça kullanılabilir bilmediğim için oraları boş bıraktım. Programımda oluşan sorundan ötürü parçanın kenarlarını yumuşatamadım ama önemli olan görerek az çok neye benzer bir şey istediğimi anlamanız. 3D yazıcı ile bastırmak aklıma geldi ama bu parça ağırlık taşıyacağı için 3D yazıcı materyalinin kalitesine güvenemedim. Ayrıca yuvarlak kısma gelecek olan parçalar 3D yazıcıdan çıkan malzemeye nasıl bağlanabilir bilmiyorum. Parçanın amacı kamera askısında kamera ile askının bağlantısını sağlamak, ve standart askılarda ayar yapıldıktan sonra oluşan fazla askı kısmını ortadan kaldırmak. Belki daha basit parçalar bulunabilir fakat tasarım bu yönde. Bu parçayı üretebileceğim bir yer, veya daha iyi fikri olan varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
2 Adet ihtiyaç var ilk etapta.

Dosya Ekleri

• Adsız.pngaa.png
    Adsız.pngaa.png
    37,2 KB · Görüntüleme: 48
  • Adsız.pngaasd.png
    Adsız.pngaasd.png
    13,3 KB · Görüntüleme: 49

Geri
Yukarı