Parçalanmış ağ bileti almaya değer mi?

• Konuyu başlatan Frik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 725

Frik

Hectopat
Makaleler
2
hesabım seçkin değil. 13 seviyeyim, biliyorsunuz 21 olunca bedava seçkin oluyorsunuz. Günde yaklaşık 1 saat oynuyorum, şimdi alsam süresi bitene kadar görevleri bitirebilir miyim? Rank'ım Silver'la Gold arası gidiyor. Asıl amacım skinler vs. değil seçkin olmak. Zaten seçkin de aynı fiyatta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece seçkin olmak için almak istiyorsan almaya değmez. Level atlayarak ücretsiz seçkin hesap olursun zaten. Skinler ve karakterler için almak istersende gereksiz o kadar para vermek. Görevleri yaparsın çok zor görevler yok.

Sadece seçkin olmak için almak istiyorsan almaya değmez. Level atlayarak ücretsiz seçkin hesap olursun zaten. Skinler ve karakterler için almak istersende gereksiz o kadar para vermek. Görevleri yaparsın çok zor görevler yok.
Şu an 60 saatim var 13 seviyeyim. Arkadaşlarım 150 saati olmasına rağmen 21 değil. O yüzden o kadar beklemek istemiyorum. Bileti alırsam 90 saat olunca seçkin olurum diye düşünüyorum. Ayrıca o 90 liranın 50 lirası geri geliyormuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı