Parçalanmış Ağ Operasyon biletinin değeri artar mı?

Orion Nebula

Kilopat
Arkadaşlar aklıma bir şey geldi. Steam pazarında 55TL olan bileti aldım bugün ama kullanmadım. Ben bu bileti 1-2 yıl bekletsem ne kadar olur fiyatı acaba? Sırf bunun için bileti aldım. Umarım 1-2 sene içinde fiyatı bayağı artar.
f1.png

2 yıl sonra süresi geçmiş bir bileti alıp ne yapsın ki birisi. İçindeki görevleri kullanamadıktan sonra bir anlamı kalmayacak. Fiyatı düşer bence.

2 yıl sonra süresi geçmiş bir bileti alıp ne yapsın ki birisi. İçindeki görevleri kullanamadıktan sonra bir anlamı kalmayacak. Fiyatı düşer bence.
Oyle deme hocam bu isin koleksiyonculari var, oyunun ilk zamanlarinda cikan operasyon biletlerini cok ucuk fiyatlarda satiyorlardi. Tabi bunun da degere binmesi icin uzun bir sureye ihtiyaci var.

Hemde nasıl , bu işlerin içindeyim ve operasyon bravodan beri devam ediyorum. Asla değersiz olarak görülemez , kasalara da bakmanı öneririm . Şu an anka operasyonu ve parçalanmıs ağ kasası 1 2 seneye fiyatta tavan seviyelere ulaşacak şimdiden yatırım gerekli bence.

İlk operasyonlar sırasında oyuncu sayısı bu kadar olmadığı için satın alan azdı bu yüzden değerli.
Şu an çoğu kişi satmak için 50-100 alıp saklıyor. Fiyatı ne olur bilmiyorum ama size 1-2 yıl beklemeye değecek kadar bir şey kazandırmaz.

Hemde nasıl, bu işlerin içindeyim ve operasyon bravodan beri devam ediyorum. Asla değersiz olarak görülemez, kasalara da bakmanı öneririm. Şu an anka operasyonu ve parçalanmıs ağ kasası 1 2 seneye fiyatta tavan seviyelere ulaşacak şimdiden yatırım gerekli bence.

İki tane bekletiyorum gitgide düşüyor parçalanmış ağ kasası satsam mı sence?

Yeni konular

Geri
Yukarı