"Parçalanmış Ağ" operasyon modu alınır mı?

Almayın sakın ben gittim mal gibi aldım hep çöp şeyler veriyor 88 tlye değmez, alan biri olarak çok pişmanım :(

Haftalık max 10 yıldız kazanabiliyorsun, ilk çıktığında almıştım o zmn çıkan itemler 2.60 TL filen ediyordu şimdi max 50 kuruş eder, hep çöp çıkıyor

Almaya değerdir, değildir ben bunu eleştirmiyorum. Ben diyorum ki, oyuna 88TL verdikten sonra 1 2 hafta da oynasam 1 2 ay da oynasam elime verdiğim o 88TL geri geçmiyor, bilgisayarın içinde sıkışıyor o para.
Gayette güzel geçiyor. Bu itemleri takas siteleri üzerinden satılabilir bir iteme çevirip bynogame üzerinden satabilirsiniz ve nakit olarak çekebilirsiniz.
Almayın sakın ben gittim mal gibi aldım hep çöp şeyler veriyor 88 tlye değmez, alan biri olarak çok pişmanım :(
Sakin bro daha dur 10 yıldız :D bi 100 yıldız yap sonra gör paran nasıl çıkıyor, o kostümler hele fena para yapıyor.

Gayette güzel geçiyor. Bu itemleri takas siteleri üzerinden satılabilir bir iteme çevirip bynogame üzerinden satabilirsiniz ve nakit olarak çekebilirsiniz.

Sakin bro daha dur 10 yıldız :D bi 100 yıldız yap sonra gör paran nasıl çıkıyor, o kostümler hele fena para yapıyor.
Peki operasyonu şimdi mi alıyım sonra mı?

*Güncel: 30 yıldız yapıp 52 ₺'ye aldım, sonra 95 yıldız kastım, buraya kadar gelen skin, kasalar (2 tanesini açtım yine gelen skinleri satarak), ajanlar hep en değerlisini verdi. son 100 olması için 16. haftayı beklemek yerine tüm çıkan herşeyi satıp 25tl'ye 5 yıldız aldım ve bana kadın karakteri verdi bunun da bana kazancı 58 ₺ olda, kısacası sadece son karakter bana bilet parası çıkarırken toplamda bu operasyondan 70 ₺ gibi bi fiyat kazandırdı.

Ben bileti 58 tl ye aldım. Bugün 100 yıldız yapıp tüm ödülleri aldım elime geçen para 180 tl. Bence karlıydı üstelik hikaye modu vs. zevkliydi. Sadece verdiği 8 kasa bile şuan 40 tl ediyor. Üstelik 4 adet karakter kazanabiliyorsunuz en ucuzu 5 en pahalısı 55 tl şuan yani parası kesin olarak çıkıyor. SON 3 GÜN!!!!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı