Operasyon parçalanmış ağ şu an alınır mı?

eakn59

Hectopat
Merhabalar %40 indirimli fiyatı 52.95TL olan parçalanmış ağ operasyon seçkin bileti şu an alınır mı? Bu operasyonu tamamlamak için bize kaç hafta imkan veriliyor? Parasını kesin olarak çıkarıyor mu? Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Merhabalar %40 indirimli fiyatı 52.95TL olan parçalanmış ağ operasyon seçkin bileti şu an alınır mı? Bu operasyonu tamamlamak için bize kaç hafta imkan veriliyor? Parasını kesin olarak çıkarıyor mu? Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
Ben 1 hafta evvel aldım ve 100 yıldız tamamladım. Para çıkartma işi tamamen şansa bağlı. Ben 150 TL item düşürdüm. Bir tane operasyon arkadaşının olması çok önemli.

Operasyon süresi 30 Mart son olduğu söyleniyor, 100 yıldız toplarsan parasını çıkartıyor örn: şu an sadece 8 kasayı satsan 35 -50 TL fazlası için çıkacak ajanlara bağlı düzgün bir silah düşme ihtimali çok düşük.

100 yıldıza kadar kasabilecekseniz alın derim çıkarıyor çünkü. Arkadaşım çıkardı görevleri birlikte yapmıştık.

Ben bileti 58 tl ye aldım. Bugün 100 yıldız yapıp tüm ödülleri aldım elime geçen para 180 tl. Bence karlıydı üstelik hikaye modu vs. zevkliydi. Sadece verdiği 8 kasa bile şuan 40 tl ediyor. Üstelik 4 adet karakter kazanabiliyorsunuz en ucuzu 5 en pahalısı 55 tl şuan yani parası kesin olarak çıkıyor. SON 3 GÜN!!!!

1 hafta kala alsaydın belki bir şansın olabilirdi bence riske girme 3 gün kaldı zaten bidahaki operasyonu bekle bende bekliyorum. bidahaki operasyon hakkında bilgisi olan varsa yazsın lütfen

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı