Pardus işletim sisteminde yaşanan sorunlar

404353

Decapat
Makaleler
2
Ya bakın, şimdi kurdum bilgisayara. Hayatımın en kötü dakikalarını geçirdim. Türk işletim sistemi diyorlar da Debian tabanı kullanıyormuş. Ayarlara giriyorum açamazsın diyor. Ya bilgisayar benim neyi açamıyorum, bıktım artık. Python kuramadım. Yazılım dillerine düşman, açılmıyor. Visual Studio kurdum F5 basıyorum açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bakın, şimdi kurdum bilgisayara. Hayatımın en kötü dakikalarını geçirdim. Türk işletim sistemi diyorlar da Debian tabanı kullanıyormuş. Ayarlara giriyorum açamazsın diyor. Ya bilgisayar benim neyi açamıyorum, bıktım artık. Python kuramadım. Yazılım dillerine düşman, açılmıyor. Visual Studio kurdum F5 basıyorum açılmıyor.
Neden Pardus kullanmak istediniz? Onun yerine Ubuntu kullansanız kat kat daha iyiydi.

Sanki sen kullanamamışsın. Pardus'un pek bir suçu yok. Normal Debian kursan yine bu problemi yaşardın sen.

Sanki sen kullanamamışsın. Pardus'un pek bir suçu yok. Normal Debian kursan yine bu problemi yaşardın sen.
Gerçekten hayır. İnanılmaz buglar var. Normal bir insanım ayarlara gireceğim "Ayarlar bulunamadı" hatası veriyor. Visual Studioda kodu çalıştıracağım "F5 tuşuna bastığım halde" hiç bir şey olmuyor. Sistem bir kere çöktü geri kurmak zorunda kalmıştım o gece ki şeyden dolayı kökten sildim. Linux Mint öneririm o daha iyi ben windowsta kalma kararı aldım teşekkürler.

Pardus yerli ve milli diye gereksiz bir popülerliğe sahip, ve normal kullanıcı için hiç iyi olmayan bir dağıtımdır. Kurumsal yerlere göre yapılmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı