Pardus kullanılır mı?

Hepinize merhaba, bugün sizlere bir konu için danışacağım. Sizce Pardus kullanılır mı? Aslında ilgimi çekti özellikle yerli ve milli olması ile beraber logosu da çok hoşuma gitti :) sizce kullanılır mı kullanılırsa neden kullanılmazsa neden?

Düşüncelerinizi bekliyorum :)
Pardus pek de iyi bir Linux dağıtımı değil, ama kullanmak istersen sen bilirsin.

Linux veya Windows herkese yeter.
Kerneli nasıl kullanacak acaba, hmm?
Pardus da Linux dağıtımı, fakat ne kadar iyi, tartışılır. Ek olarak siyah sanayi için de tasarlanmadı pek. Günümüzde çoğu sanayi bilgisayarları Windows bağımlısı. Zaten bu yüzden her yıl milyonlarca dolar Microsoft'un cebine gidiyor.

Hepinize merhaba, bugün sizlere bir konu için danışacağım. Sizce Pardus kullanılır mı? Aslında ilgimi çekti özellikle yerli ve milli olması ile beraber logosu da çok hoşuma gitti :) sizce kullanılır mı kullanılırsa neden kullanılmazsa neden?

Düşüncelerinizi bekliyorum :)
Evet kullanılır ancak daha güzel dağıtımlar da mevcut ama bu Pardus kullanmanız için bir engel değil. 🙂

Yerli ve milli diye nitelendirebileceğin tek şey lisans ve domain sahibinin Türk olması.
Pardus bizim evde kullanmamız için geliştirilmiş bir işletim sisteminden ziyade daha çok silah sanayi vb. yerlerde kullanılıyor. Yani ne boş bir işletim sistemi ne de evde kullanılabilir bir işletim sistemi. Linux veya Windows herkese yeter.
Hayır gayet home kullanıcısı için. Okullarda ve devlet dairelerinde kullananlar var. Silah sanayi vb. yerlerde kullandıklarını zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı