Pardus'la neler yapılabilir?

TRMKTR

Centipat
Yer
Konya
Windows'un yanında ikinci bir işletim sistemi olarak Pardus'u kurdum bilgisayara. Windows'tan daha özgür olduğunu biliyorum, daha önce Linux vb. ile işim oldu. Kullandım. Ama pardusa pek alışamadım. Pardus'la neler yapabilirim? Ya da alışabilmek için neler yapabilirim?

Windows'un yanında ikinci bir işletim sistemi olarak Pardus'u kurdum bilgisayara. Windows'tan daha özgür olduğunu biliyorum, daha önce Linux vb. ile işim oldu. Kullandım. Ama pardusa pek alışamadım. Pardus'la neler yapabilirim? Ya da alışabilmek için neler yapabilirim?
Daha çok kullanırsanız daha çok alışırsınız, Bilgisayar öyle fantastik şeyleri yapmaya yarayan bir aygıt olmadığı için tema düzenleyebilir ve instagrama girebilirsiniz.

Pardus'u kullandım lakin benim sistemde uyumluluk sorunları çıkardı.
Mint geçtim ondan sonra, tabii Mint Pardus'tan daha güzeldi benim için ve çok daha kullanıcı dostuydu pardusa göre (kendi tecrübem)
Öneri verebilmek için hangi masaüstünü kullandığınızı söylerseniz ona göre cevap verebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı