Pardus'ta disk biçimlendirme nasıl yapılır?

TEKİN AKİN

Decapat
Daha fazla  
Pardus uzun süre kullanıyorum bir türlü kurtulamadım disk biçimlendirip diski flash cinsinden uyarlayıp Windows ISO'sunu orada kuracağım inşallah bir yardım ederseniz çok memnun olurum.

Ventoy kullanabilirsin. Ventoy'u diske kuracağın zaman veriler silinir. Ayrıca direkt ISO'yu içerisine atabilir, birden çok ISO dosyası kullanabilirsin. Hangisini kuracağına kendin karar veriyorsun.

Pardus'a bir heves ile geçtim daha doğrusu Windows 10 kastığı için. Ancak Pardus hiç kullanışlı değil program açmak istesem açamıyorum, Pardus'a alışamadım birden çok sebep var.

Pardus'a bir heves ile geçtim daha doğrusu Windows 10 kastığı için. Ancak Pardus hiç kullanışlı değil program açmak istesem açamıyorum, Pardus'a alışamadım birden çok sebep var.

Pardus son kullanıcı odaklı bir dağıtım değil. Ondan dolayı sorun yaşadınız muhtemelen. Linux Mint Xfce, Linux Lite gibi hafif bir dağıtıma geçin. Tekrar Windows 10'a geçtiğinizde kasmalar gitmiş olmayacak.

Bu arada sistem özellikleriniz ne?

Pardus son kullanıcı odaklı bir dağıtım değil. Ondan dolayı sorun yaşadınız muhtemelen. Linux Mint Xfce, Linux Lite gibi hafif bir dağıtıma geçin. Tekrar Windows 10'a geçtiğinizde kasmalar gitmiş olmayacak.

Bu arada sistem özellikleriniz ne?

Muhtemelen program kurmak için internetten .exe dosyalarını arıyor :D

Katılıyorum ayrıca. Daha hafif Linux dağıtımları varken Windows? eh.

Vento denedim hata aldı kendi diskini biçimlendiremedi😁

Vento'yu flashıma kursam flash ile diski sıfırlasam yani biçimlendirsem çok iyi olur ama Vento'yu nasıl flasha kuracağım.

Vento denedim hata aldı kendi diskini biçimlendiremedi😁

Vento'yu flashıma kursam flash ile diski sıfırlasam yani biçimlendirsem çok iyi olur ama Vento'yu nasıl flasha kuracağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video rehber yardımcı olacaktır.

Geri
Yukarı