Pardus'u Kaldırma

dragula

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Pardus işletim sistemini merak ettim ve Lenovo Z560 laptopuma Pardus kurdum. Kurulum sorunsuzdu. Fakat Pardus'u beğenmedim ve Windows'a dönmek istedim. Fakat Pardus disklerimin biçimini değiştirmiş herhalde. Windows yükleyemedim. Pardus'u nasıl silebilirim ? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Pardus bedava, bir para ödemediniz, kandırılmadınız. Beğenmemeniz size ismiyle alay etme hakkı tanımaz... Windows'u yüklerken tüm diskleri görmemesi sizin Windows'u yasal olmayan yollarla elde ettiğiniz anlamına gelmektedir. Eğer ben yanılıyorsam, korsan indirmediyseniz, para verdiyseniz FreeDOS ile tüm diskleri formatlamayı deneyebilirsiniz...

Live linuxlardan biri ile diskleri ntfs olarak biçimleyip. Normal Windows kurabilirsiniz. Windows yüklü ise dönmek istedim dediğinize göre mbr kaydı bozulmuş o yüzden Windows onarma yapıp düzeltme ihtimaliniz de var. Ancak temiz format her zaman daha iyidir.

Yükleme sırasında nasıl bir hatayla karşılaştınız? Disk seçme ekranında komut istemiyle diski tamamen silip yeniden biçimlendirebilirsiniz.

Cevaplarınız için teşekkür ederim... Pardus'u CD den silip, sonra Windows CD'sini taktığım zaman formatlama işlemi başladı...Yardımlarınız için teşekkür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı