Parfüm önerisi

Selam öncelikle elimde: Guerlain lhomme ideal EDP, givenchy Pi, spicebomb Extreme parfümleri var ve ben yeni bir parfüm almak istiyorum bunun ışığında sizden yardım almak için bu konuyu açmış bulunmaktayım. 18 yaşındayım ve almak için baktığım parfümler şunlar: Channel Platinum egoiste, tom Ford grey vetiver, dior homme intense. Bulunduğum şehirde sephora olmadığı için Channel Platinum egoiste parfümünü deneyimleyemedim fakat fragranticadan baktığımda ve YouTube'da parfüm incelemesi yapan yabancı kanallarda çok övüldüğünü gördüm. Büyük ihtimalle Channel Platinum egoiste parfümünü alacağım.
Sizlerin görüşünü almak istiyorum.
Teşekkürler.

1698084109157.png

Eros flame, JPG Ultra Male, Acqua Di Gio Profumo, Acqua Di Gio Profondo, Stronger With You Normali- intensely-Only, 1 million önerebileceklerim.

Bleu de Chanel'de çok güzeldi.

Aralarından birini alacak olsam Büyük ihtimalle Ultra Male tercihim olur ancak Eros Flame, SWY İntensely ve Acqua Di Gio Profumo gerçekten çok güzel parfümler.

Yarın birebir muadili olduğu idda edilen JPG Le Male Elixir gelecek dinlendirilmemiş olsa da deneyimimi paylaşabilirim.

Geri
Yukarı