Parfüm önerisi

Peki hocam mesela ağırlığı geçelim sizce bargellonun en güzel kokusu hangisidir kalıcı olarak biraz kararsızım kusura bakmayın.
Şu ana kadar kullandığım en kalıcı ve bana göre güzel kokan parfüm 709. 597 kullandım bir ara ona da bakabilirsin ben çok memnun kalmadım. Yanlış hatırlamıyorsam 597 JPG Le Beau olmalı.

Muadil arıyorsanız bargello almayın. Sırf ucuz diye aşırı kalitesiz parfüm alıyorsunuz üstüne biraz daha para ekleyip daha kaliteli muadiller alın.

Düşündüğüm pek yok önerebileceğiniz var mı?

Bargello 561 ağır geldi demişsiniz ama 561 invictus muadili ve invictus aşırı yazlık ve hafif bir koku, yani zaten ağır bir koku değil. Belki Creed aventus sevebilirsiniz. Essencia markası iyi yapmış diyorlardı Essencia'dan Creed aventus bakabilirsiniz.
Essencia inceleme
Attığım linkteki videoyu izlerseniz ilk parfüm zaten aventus muadili. İsterseniz araştırın ağır koku sevmiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir genel beğeni parfümü.

Bargello 561 ağır geldi demişsiniz ama 561 invictus muadili ve invictus aşırı yazlık ve hafif bir koku, yani zaten ağır bir koku değil. Belki Creed aventus sevebilirsiniz. Essencia markası iyi yapmış diyorlardı Essencia'dan Creed aventus bakabilirsiniz.
Essencia inceleme
Attığım linkteki videoyu izlerseniz ilk parfüm zaten aventus muadili. İsterseniz araştırın ağır koku sevmiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir genel beğeni parfümü.

Teşekkür ederim bakacağım.

Geri
Yukarı