Parfüm önerisi

bu nedir be abi
tamam nisch falan da

Soel narkotik gayet güzel bir parfüm, şeftali notası bayağı baskın ve çok kalıcı bir parfüm.
teşekkürler

Versace Eros, Tom Ford Ombre, Hermes Terre D
ombre leather denedim tenimde çok kalıcıydı ama çok yoğun geldi
terre de hermes deneme şansım olmadı

bu Arap parfümümü bilmiyorum fakat Arap parfümleri çok pahalı oluyor
(sanırım içinde alkol kullanmadıkları için doğal yağlardan yapılıyor)

Anladım teşekkürler.

Ben de parfüm almak isteyenlere üstünkörü olarakdan 3 parfümü yorumlamak isterim:
1.givenchy Pi: Bu benim aldığım ilk parfümdü ve boynerden deneyerek aldım kokusunu çok sevdim fakat satın alımdan bir sonraki gün üstüme sıktığımda hiç yayılmıyor ve tenden kayboluyordu artık bu parfümü eve misafir gelirse, kısa süreli dışarı çıkışlarda kullanıyorum.
2.spicebomb Extreme: Bu koku bana çok tatlı ve baharatlı geliyor ve bu koku 2. satın aldığım kokudur ve kör alış yaptım sonunda mutlu ayrıldım yayılımı oldukça iyi tende çok iyi kalıyor ama yaz günü, kapalı alanlarda kullanırsanız mide bulandırıcı bir hale gelebilir.
3.guerlain lhomme ideal:3. satın aldığım koku ve kör alış yaptım sonucunda çok ama çok memnun kaldım kiraz ve badem çok iyi hissediliyor ve alışılagelmiş kokulardan çok farklı olduğunu düşünüyorum ekşimsi bir kokusu var yaz günlerinde kullanıma çok uygun değil.

KENZO FLOWER mı?

Homme olanı.

Vallahi afrodizyaklı parfüm değil de kız arkadaşının beğendiği parfüm daha etkili olacaktır.

Örnek olarak benim hanım stronger with you ıntensely'e bayılıyor üzerimde bende gidip kalitesi iyi olduğu söylenen bir dolum parfümcüden aldım bir tane. Deneyeceğim oldu ki başarılı bir dolum parfüm ise burada da paylaşırım. Orijinaline 2K veremeyen arkadaşlar da faydalanır.

Denediniz mi hocam? İkisinin arasındayım ya da armaninin gio profumu (?) alacağım.

Denediniz mi hocam? İkisinin arasındayım ya da armaninin gio profumu (?) alacağım.

Denedim...

Beklentimin aşırı derecede üzerinde. 8-9 saate kadar sorunsuz kalıyor ve kokusu öyle eksilmiyor. Yine burnuna geliyor kokusu.

Alacaksanız öneririm. Acqua di gio profumo alacağiım ben de bakalım o nasıl olacak.

Orijinal mi aldınız? Bir de ikisi arasından hangisi sizce?

Hayır Login • Instagram buradan aldım ve oldukça başarılı.

Biri yazlık öbürü kışlık. Profumo orijinalini kullanmıştım gayet başarılıydı sevdiğim bir koku. Yukarıdaki saayfadan profumo da alacağım.

Hayır Login • Instagram buradan aldım ve oldukça başarılı.

Biri yazlık öbürü kışlık. Profumo orijinalini kullanmıştım gayet başarılıydı sevdiğim bir koku. Yukarıdaki saayfadan profumo da alacağım.
Bende buradan swy intensly alacağım o zaman.Kışlık diye biliyorum.Çok sıktım ama kusura bakmayın,profumo mu swy mı bu bu aylarda alacağım.

Bende buradan swy intensly alacağım o zaman. Kışlık diye biliyorum. Çok sıktım ama kusura bakmayın, profumo mu swy mı bu bu aylarda alacağım.

Profuma yazlık, swy intensely kışlık.

Yakınızdaki bir parfümcüye gidip ikisini de deneyin öyle karar verin. Paranız varsa 15ML olarak alın ikisini de alın. 235₺ gibi bir paraya tekabul ediyor kargo ile.

Hocam link ölmüş doldurma olayı nasıl oluyor bilgi verir misiniz o şekilde versasce eros veya
Diyor sauvage kokusundan birini almak istiyorum da.

Geri
Yukarı