Paribu gibi basit başka altcoin borsası var mı?

Vebitcoin vardı bir ara ama Paribu'dan daha amatör, arabirim olarak en düzgünü şu an Paribu.

Tavsiyem Binance'i öğrenmeniz ve Paribu'dan XRP alıp Binance cüzdanınıza yollayıp bozdurmanız.
4 bin TL Lik Ripple alıp paribu cüzdanından binance ye mi aktarmam şuan en mantıklısı?
@drocco Paribu cüzdana gidip kriptoya basıp ÇEK diyeceksiniz, Binance'ye gidip aynı coinin yatırma adresini alıp Paribu'ya yapıştırıp gönderteceksiniz. Bazı coinlerde işlem ücreti oluyor ona dikkat. Cardano (ADA) için bir örnek.

Paribu cüzdan, çekme ekranı:

Eki Görüntüle 934244

Binance yatırma ekranı:

Eki Görüntüle 934241
Şuan en mantıklısı hangisi sence?

4 bin TL Lik Ripple alıp paribu cüzdanından binance ye mi aktarmam şuan en mantıklısı?

Şuan en mantıklısı hangisi sence?
Hocam ripple en hızlı transferi sağladığı için dedim, 10 15 dkda binance cüzdanına ulaşıyor xrpler. Yani o şekilde transfer edebilirsiniz. Address ve tag kısımlarını atlamayın yeterli.

Herşeyi anladım fakat bnb nedir onu anlamadım?
Binance'ın kendisine ait bir coin. İşlem ücretlerini BNB kullanarak ödersen indirim yapıyor.

Türk Lirası - USD arasındaki farktan ve yerli borsaların işlem hacmi arttığında yaşadığı (!) teknik sorunlardan kaçınmak için BinanceTR - Binance Global ikilisini kullanıp diğerlerini tamamen unutmanı tavsiye ederim.

Eğer trade yapmıyor sadece kendi kazdığın coin'leri satmak için kullanıyorsan ona bir yorum yapmıyorum.

Geri
Yukarı