Paris 2023 Kapsülleri artar mı?

Grim Reaper

Hectopat
Yer
İzmir
Bu kapsüllerden alacağım tavsiyeleriniz var mı? Fazla verilecek bir tavsiye yok gerçi ama en azından siz nelerden ne kadar aldınız tartışırız. Bir de bunlar zarar ettirir mi?

Uzun vadede iyi kazandıracağını düşünüyorum arkadaşım çok yüksek bir şekilde stok yaptı elinde tutsan 1-2 yıl iyi kazanabilirsin önceki kapsüllerde olan durum gibi.

Pek fazla artacağını sanmıyorum fakat illaki uzun vadede artacaktır.
Vallahi hocam tahmini 150 tane falan alacağım bi 5 10 TL artsa bana bayağı yeter. Operasyon da gelir yakında diye tahmin ediyorum oradan kazanacağım parayı operasyona basar kasalardan katlarım diye düşünüyorum parayı. Sizce bu kapsüllerin artması ne kadar süreyi bulur?

Uzun vadede iyi kazandıracağını düşünüyorum arkadaşım çok yüksek bir şekilde stok yaptı elinde tutsan 1-2 yıl iyi kazanabilirsin önceki kapsüllerde olan durum gibi.
Bazen pek iyi tutmuyor hocam ya. Ben yatırımcı bir arkadaştan tavsiye aldım Berlin kapsüllerine yatırım yaptım. Yalan yok kar ettim ama etimden et koptu. 2019 kapsülü olmasına ve holo parlak olmasına rağmen tane başı 20 TL anca kar yaptım. 1 seneyi geçti alalı. Gerçi biraz yüksekten aldım ama kapsül pek kayda değer şekilde artmadı. Ama toplu alacağımızdan 1 senede tane başında 5 TL kar ederiz sanırsam.

Ha elbette şu da var sonuçta bu kapsüller birdaha düşmeyecek zarar ettireceğini sanmıyorum. Sadece çok kar yaptırmayabilir.

kapsül fiyatları, sizin de dediğiniz gibi, artabilir de azabilir de. sürece ve talebe göre değişkenlik gösterir. bu konuda kimsenin kesin konuşamayacağını düşünüyorum, belki kuvvetli tahmin şeklinde tavsiye olabilir. konu hakkında fikir sahibi olan herkes kendince haklı bir gerekçe ile fikir sunabilir haliyle.

ben kesin konuşmamak ile birlikte yatırım yapan herkesin kazanmasından yanayım 😊

kapsül fiyatları, sizin de dediğiniz gibi, artabilir de azabilir de. sürece ve talebe göre değişkenlik gösterir. bu konuda kimsenin kesin konuşamayacağını düşünüyorum, belki kuvvetli tahmin şeklinde tavsiye olabilir. konu hakkında fikir sahibi olan herkes kendince haklı bir gerekçe ile fikir sunabilir haliyle.

ben kesin konuşmamak ile birlikte yatırım yapan herkesin kazanmasından yanayım 😊
Hocam ben bundan 150 tane gibi birşey alacağım. Diyelim 15 TL gibi birşey oldu bu kapsül. Ne kadar kar yaptırır bu bana? Kendim hesapladım ama atladığım birşeyler var mı diye merak ediyorum. Tanesi 6.55 kapsülün.

Eğer kapsülden maksimum kar etmek istiyorsanız gelecek major turnuvasından 1 hafta önce satmalısınız. Eğer bu tarihten önce satmayıp bekletirseniz yeni gelecek major turnuvasının yeni çıkrtmalrının arka plansız olmaması fiyatların çakılmasına sebep olur tavsiyem mart gibi satılmalı

Eğer kapsülden maksimum kar etmek istiyorsanız gelecek major turnuvasından 1 hafta önce satmalısınız. Eğer bu tarihten önce satmayıp bekletirseniz yeni gelecek major turnuvasının yeni çıkrtmalrının arka plansız olmaması fiyatların çakılmasına sebep olur tavsiyem mart gibi satılmalı
Bu son major sanırsam hocam. Öyle demişti geçen gün birisi benzer bir konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı