Parkur için babamı nasıl ikna ederim ?

Bıçak olayı farklı onun için konuyu okuyabilirsin orada bayağı ayrıntılı bir şekilde var. Ama yinede anlatayım insanız zevkleri farkı olur kimisi bıçaklardan veya oklarla avlanmaktan nefret eder balık tutmayı çok sever kimisi tam tersi. Bu zevk işi bende bıçakları ve okları çok seviyorum.

Sana tavsiyem babana spor yapmak istediğini bunun senin için yararlı olucağını söyle. Benim arkadaşımda parkur yapıyor şimdiye kadar en fazla bacağı biraz çizilmiştir o kadar :)
Bende öyle yapacağım ama hakta vermiyor değilim uzak bayağı 1.30 2 saat yol var sadece gidiş :) Arkadaşın yapmaya nerede başladı ?

Bende parkur yapmak istiyorum herhalde bu sporları Assassin'S CreeD'den görüyorsun sanırım bende çok severim ok fırlatmayı ama pahalı spor neyse umarım baban izin verirde geleceğin assassin'i olursun :D .

Yok Assassin's creed fazla sevmem oradan görmedim ama bakalım :) Ok içinde eğer yeteneğim varsa bu sene 3 ay tatilinde çalışıp alacağım :)

AC parkur demek :D . Bende sokağa çıktığımda parkur yapa yapa gidiyorum . Duvarların üstüne çıkıyorum. Hemen öğrenmeni önerdiğim hareket Vault'dur. En rahat öyle Free Run yaparsın :D .

Zıplamalı hareketlerde yeteneğim biraz var ama bizim burada yapacak yer yok :) Salto atamıyorum yani deneyecek yer yok yatakta bir kere denemeye çalıştım küçüktü yatak dizim burnuma çarptı :)

Zıplarım biraz ama çok iyi tırmanırım okulun düz duvarlarına tırmanıyordum :) Küçüklükten beri yaptığım için :D

İşte o pedere kalıyor :) Bakalım sormaya zaman da yok ki özel durumlar var biraz ama 1 hafta içinde soracağım git derse çok çok iyi olur :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı