Parliament 38 TL oldu

Dediğin işlem aşırı saçma bilgisayar başında 10 saat geçiyirosun yazık gözlerine düzgün oturmuyorsun beline yazık monitör hizzası hiç ergonomik değil tüh bunu çoğaltırsın kafan bu kadar çalışıyor mu?
Nasıl bir mantık bu? Ayrıca günde 28 saat bilgisayar başında geçiyorum, az olmuş 10.

Dinini yaşamak isteyenler yallah Arabistan'a, Türkiye Cumhuriyeti'nde "dinimiz yasaklıyor" diyerek kafanıza göre iş yapamazsınız. Adamlar kendi inancını başka insanlara empoze etmek için masrafı 2-3 lira olan şeyleri 40-50 liradan satıyorlar millet de hala iyi olmuş diyor. Mesele burada sigaranın zararları değil, mesele burada insanların tercih haklarının gasp edilmesi.

Ayrıca sigara temel ihtiyaç değil ne kadar saçma sapan bir düşünce şeklidir? Siz ot gibi yaşamaya geldiyseniz o sizin sorununuz. Ben hayatta kalmam için gerekli olan gıdaların yanı sıra hoşuma giden şeyleri de tüketmek istiyorum. Bilgisayar oyunu oynamak, kitap okumak, hobi edinmek, abur cubur yemek... Bunları da yapmayalım o zaman? Bunlar da gerekli değil ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı