Parmağa uygun gelmeyen yüzük nasıl küçültülür?

SadeceBirOyuncu

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6650 XT, i3 12100f, 16 GB Ram, 480 GB ssd
Meslek
Yazılım Mühendisliği öğreniyorum.
Ankara'dan mükemmel bir yüzük almıştım, parmağıma bir tık büyük geldiği için düşüyor. Bir fikriniz var mı?

Kuyumcuya götür onlar sana yakın olan bir atölyeye yönlendirir. Yüzük kesilip istenilen ölçüde kayanatılır, kalan parçayı da sana verirler. Altın ve gümüş atölyeleri farklıdır ben altın alyans atölyesinde polisaj ustalığı yaptım 1 yıl kadar.

Kuyumcuya götür onlar sana yakın olan bir atölyeye yönlendirir. Yüzük kesilip istenilen ölçüde kayanatılır, kalan parçayı da sana verirler. Altın ve gümüş atölyeleri farklıdır ben altın alyans atölyesinde polisaj ustalığı yaptım 1 yıl kadar.

Yüzük öyle bir yüzük değil ki, hem kesilmesini de istemiyorum. Ankara'dan aldım dediğim gibi. Gümüş bile olduğunu sanmıyorum. Soğuk metali büzer dediler, öyle bir şey olur mu?

Hayır öyle bir şey olmaz hocam. Numara küçültmek için kesilmesi gerekir. Soğuk şoklama çelik gibi ürünlerde işe yarar ki o kadar büzüştürecek soğukluğu nasıl elde edeceksiniz :D

Hayır öyle bir şey olmaz hocam. Numara küçültmek için kesilmesi gerekir. Soğuk şoklama çelik gibi ürünlerde işe yarar ki o kadar büzüştürecek soğukluğu nasıl elde edeceksiniz :D
Anladım. Üstündeki desenler falanda gider mi yüzükle beraber?

Geri
Yukarı