Parmağım ağrıyor

Hocam o parmak bence çatlamış, tabii ki doktor değilim ama benimki catlamisti top dik gelmişti. Dediklerinin aynısını yaşadım.

Yanlış kaynama ihtimali yoksa sorun yok, sınav haftasından sonra emin olmak için gider bir yanlış değilsem bir röntgen çekerler zaten, bir de ne kadar sürede iyileşti hocam?

Yanlış kaynama ihtimali yoksa sorun yok, sınav haftasından sonra emin olmak için gider bir yanlış değilsem bir röntgen çekerler zaten, bir de ne kadar sürede iyileşti hocam?
Hocam bana krem verdi üstüne de parmağımı sabit tutmak için aparat gibi bir şey kullandım. 4-5 gün sonunda o aparatı çıkartmıştım, kreme devam ettim bir süre. Maksimum 1 haftaya pek bir şey kalmiyor.

Hocam bence sağlık ocağı veya hastaneye gidin. Sonuçta kırık, çatlak vs. olabilir. Kötüye gitmesin.

Kırık değil hocam eminim, sol baş parmağım şu an ağrıyor, sol işaret parmağıma top gelmişti, şişmişti, yerinden kaymıştı, oynatamıyordum ve aşırı dayanılmaz bir ağrısı vardı, şu an o sorunlardan hiçbiri yok, zorlayınca ağrı var onun dışında sorun yok.

Çok önemli bir dersinizin olmadığı bir gün öğleden Sonra'ya randevu alın ve Doktor'a gidin. Hem sınavları aksatmazsınız hem bir şey kaybetmessiniz.

Çok önemli bir dersinizin olmadığı bir gün öğleden Sonra'ya randevu alın ve Doktor'a gidin. Hem sınavları aksatmazsınız hem bir şey kaybetmessiniz.

Yarın yani 2 Kasım perşembe günü yapabilirim, eğer peder bey kabul ederse hastaneye giderim, kabul etmez ise sağlık ocağına giderim.

Yeni konular

Geri
Yukarı