Parmakları yormayacak klavye önerisi

Bütçe
0-600 TL
Konu başlığında dediğim gibi uzun süre kullanımda parmakları yormayacak klavye bulmaya çalışıyorum. Yazılımcıyım ve oyunda oynuyorum. Multimedya tuşları olmazsa olmazım. Çok hızlı yazıyorum bu sebepten dolayı sert klavyelerde parmaklar ve elim ağrımaya başlıyor. Bu yüzden yumuşak ve uzun sürede ağrıtmayacak klavye bakıyorum. Fiyat olarak 0-600 TL arası düşünüyorum.
Deneyimli tecrübeli kişiler yazarsa memnun olurum, teşekkürler.

Konu başlığında dediğim gibi uzun süre kullanımda parmakları yormayacak klavye bulmaya çalışıyorum. Yazılımcıyım ve oyunda oynuyorum. Multimedya tuşları olmazsa olmazım. Çok hızlı yazıyorum bu sebepten dolayı sert klavyelerde parmaklar ve elim ağrımaya başlıyor. Bu yüzden yumuşak ve uzun sürede ağrıtmayacak klavye bakıyorum. Fiyat olarak 0-600 TL arası düşünüyorum.
Deneyimli tecrübeli kişiler yazarsa memnun olurum, teşekkürler.
Bu model hoşuma gidiyor ve medyada birçok yazılımcıda gördüm lakin oyun vs. oynadığınız için uygun olmaz. Gaming klavyeleri bakmanız en mantıklısı olur.

Güzel görünüyor ama oyunda oynayacağım için sanırım bu şekilde almayacağım. Klasik tarzda klasik boyutta olanlardan almayı düşünüyorum. Razer Cynosa v2'yi sipariş ettim, geldiğinde kontrol edeceğim umarım tuş basma hassasiyeti zor değildir.
Ayrıca yorum yapıp öneride bulunan tüm herkese teşekkür ederim.

Güzel görünüyor ama oyunda oynayacağım için sanırım bu şekilde almayacağım. Klasik tarzda klasik boyutta olanlardan almayı düşünüyorum. Razer Cynosa v2'yi sipariş ettim, geldiğinde kontrol edeceğim umarım tuş basma hassasiyeti zor değildir.
Ayrıca yorum yapıp öneride bulunan tüm herkese teşekkür ederim.

Razer Cynosa V2 denedim tuşları yumuşak sert bir yapısı yok multimedya tuşları da gayet güzel her tuşa istediğin rengi atayabiliyorsun bende Ornata V2 kullanıcısıyım Razer klavyeler üzmez.

Razer Cynosa V2 denedim tuşları yumuşak sert bir yapısı yok multimedya tuşları da gayet güzel her tuşa istediğin rengi atayabiliyorsun bende Ornata V2 kullanıcısıyım Razer klavyeler üzmez.

Az önce kararımdan vazgeçip HyperX Alloy Core RGB HX-KB5ME2-TU Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu ürünü aldım. Çünkü daha sonradan fark ettim ki tuş dizilimi çok farklı Razer'da bu sebepten alıştığım tuş dizilimine benzer bu ürünü sipariş ettim. Ürünün yorumlarını da okuduğumda olumlu mesajlari gördüm bakalım umarım benim de işime yarar. Tekrar teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı