Parmaklarım doktor olmamı engeller mi?

Teşekkürler öncelikle atamam ama görebileceğiniz en kötü tırnak üsteki etle ayrıldı 2 baş parmakta.
Elinizin fotoğrafınız ile herhangi bir şeyinize ulaşabileceğimizi düşünmüyorum bence boş yere vakit kaybedeceğinize atın görelim işte el bu.

Cerrah için önemli yani cerrahi işlemlere engel olmuyorsa bir sorun teşkil etmez örneğin neşter kullanırken vs.
Onun dışında dahili birimde(iç hastalıkları vs.) ilerlersen zaten hemen hemen hiç sorun olmaz için rahat olsun.

Parmaklarınızdan kaynaklı olarak hata yapabilme riskiniz var ise ameliyat gibi bölümlerde çalışabileceğinizi düşünmüyorum. Bu neden dışında bir sorun teşkil etmiyor.

Elinizin fotoğrafınız ile herhangi bir şeyinize ulaşabileceğimizi düşünmüyorum bence boş yere vakit kaybedeceğinize atın görelim işte el bu.

Müsait değilim.

Cerrah için önemli yani cerrahi işlemlere engel olmuyorsa bir sorun teşkil etmez örneğin neşter kullanırken vs.
onun dışında dahili birimde(iç hastalıkları vs.) İlerlersen zaten hemen hemen hiç sorun olmaz için rahat olsun.

Normal parmak gibi kullanıyorum.

Elinle ince iş yapabiliyor musun? Eline bir iğne alsan dikiş dikebilir misin, damar yolu açabileceğini düşünüyor musun? Bu soruların cevabını sen ver, biz bilemeyiz. Ayrıca hiç cerrahi ile alakası olmayan halk sağlığı, psikiyatri gibi bölümler var. Böyle bir alanda ihtisas yapabilirsin belki eğer idealin tıp fakültesi ise.

Elim titremez yaparım.

Doktor dediği zaman herkesin aklına cerrahlar gelmiş. Sağlık ocağındaki doktor ameliyata mı giriyor? Her neyse, parmağının görünüşünü muhtemelen kimse takmaz ama elinin ince olması gerekiyor. Adama damar yolu açarken elin kayarsa yanlış yere saplarsın.

Geri
Yukarı