Parrot OS kurulurken yarıda donuyor

Ayrna

Centipat
Daha fazla  
Yarıda donuyor. Kurulum tamamlanamıyor. PC'yi kapatıp tekrardan açmam gerekiyor. Aynı sorun Kali'de de oluyor. SS eklerde.

Dosya Ekleri

• 20240415_002643.jpg
    20240415_002643.jpg
    276,8 KB · Görüntüleme: 45
Olur hocam hata yapmışsınız. Neden olmasın? Sanal makineye kurma. Ya da archinstall gibi hızlı kurulum yapan scriptler kullanma. Dual boot olarak kullanın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ayrıca pacmanden başka bir repo kullanmayın veya kurmayın. SSH ve FTP portlarınızı kapatın. Torghost ng + i2pmain ile takılabilirsiniz anonim şekilde. İyi sosyaller.

Dip not: Eğer çok zorlanırsanız Arch da, Debian kurup firewall olarak da kicksecure kurabilirsiniz.

Reis konudaki sorunun anlattıklarınla alakası yok. Sorun PC'nin Linux kurmaya çalışınca çökmesi. Ve zaten sanal makineye kurmuyorum Dual boot deniyorum. Lütfen yazmadan önce konuyu okuyun.

Reis konudaki sorunun anlattıklarınla alakası yok. Sorun PC'nin Linux kurmaya çalışınca çökmesi. Ve zaten sanal makineye kurmuyorum Dual boot deniyorum. Lütfen yazmadan önce konuyu okuyun.
Benim aynı sorundan açtığım diğer konuya da bakabilirsiniz.

BIOS'tan kurulan GNU/Linux dağıtımları nelerdir? konuda sorunu yanlış anladığım için biraz saçma bir başlık koymuşum ama bu konu da da yardımcı olmaya çalışanlar oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı