Çözüldü Parrot OS sisteminde Windows 10 bootable USB'si oluşturma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Squerky

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarıma kısa bir süre önce parrot OS kurmuştum ve şu anda ise Windows 10 yüklemek istiyorum. Bunun için elimdeki flashı bootable yapmam lazım. Bunun için balenaEtcher indirip denedim ama flashımı tanımıyor. Flashımı bilgisayara takınca normalde görünüyor ama balenaEtcher'de flashım görünmüyor. Bu yüzden şu an işletim sistemini değiştiremiyorum. İnternette aratınca da bulamadım etcher dışında bir yöntem ile yapan.

Çözüm

Ventoy kullanın.
Bilgisayarıma kısa bir süre önce parrot OS kurmuştum ve şu anda ise Windows 10 yüklemek istiyorum. Bunun için elimdeki flashı bootable yapmam lazım. Bunun için balenaEtcher indirip denedim ama flashımı tanımıyor. Flashımı bilgisayara takınca normalde görünüyor ama balenaEtcher'de flashım görünmüyor. Bu yüzden şu an işletim sistemini değiştiremiyorum. İnternette aratınca da bulamadım etcher dışında bir yöntem ile yapan.

BalenaEtcher ile Windows'ta olsanız bile default olarak Windows yazdırsanız bile görmeyecektir sebebi UEFI sanırım default ayarda diyorum çünkü çözümü olabilir.

Ventoy kullanın.

Çözüm

Ventoy kullanın.

Evet ventoy ile yapinca oldu sağolun <3

Yeni konular

Geri
Yukarı