Parti tanıtımına gelen kişiler fotoğrafımı çekti

Tepsi ve poşet getirdiler. Cumhurbaşkanı'na oy kullanın, AKP üyesi olun vb diye gelmişler. Gezdiklerine dair fotoğraf istediler, annem de beni çektirdi. İnternette falan olmaz değil mi fotoğrafım?
Geçmiş olsun AKP harici iktidarda memur olamazsın artık.

Pardon ama baskana bu sekılde kanıt gösterildiğini görmedim :D
Muhtemelen artık ebediyen Facebook sayfalarında olacaksınız.
Gecmis olsun.
Bir de tepsi ve poset ne alaka ya anlamadim, bu zamanlarda genellikle ihtiyac sahibi insanlara kırtasıye malzemesi veya yiyecek dagitilir hediye olarak, refah seviyesi daha yüksek insanlara ise broşür verilirdi sadece.

Muhtemelen artık ebediyen Facebook sayfalarında olacaksınız.
Gecmis olsun.
Bir de tepsi ve poset ne alaka ya anlamadim, bu zamanlarda genellikle ihtiyac sahibi insanlara kırtasıye malzemesi veya yiyecek dagitilir hediye olarak, refah seviyesi daha yüksek insanlara ise broşür verilirdi sadece.

Önceden kahve vardı şimdi oda yok. Çıkmaz inşallah.

İlçe teşkilat sayfalarına koyarlarsa şaşırma.

İtfaiyeciler amirlerine yangın vardı, söndürdük demek için kendileri gelene kadar halkın söndürdüğü yangının fotoğrafını çekip atıyorlar. Bence particilerin yaptığı daha erdemli bir hareket.

İlçe teşkilat sayfalarına koyarlarsa şaşırma.

İtfaiyeciler amirlerine yangın vardı, söndürdük demek için kendileri gelene kadar halkın söndürdüğü yangının fotoğrafını çekip atıyorlar. Bence particilerin yaptığı daha erdemli bir hareket.

Öyle bir şey olursa cok sıkıntı olmaz minik sayfaymış baktım.

Geri
Yukarı