Pasaporta IMEI kaydetme nasıl yapılır?

Kaan68TURKEY

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF RTX 3060 Ryzen 5 5600
Meslek
Makine Teknikeri/Stajyer
Merhaba iyi sosyaller.
Yurt dışından telefon gelecek 1 aya onu pasaporta kaydettirmem gerekiyor hattım annemin üzerine babamın üstüne geçirmem gerekiyor 12 aylık taahhüdün bitmesine 5 gün var annemin hattı da babamın üstüne ve kayıt etmek için neler yapmalıyız ve nereden yapmam gerekiyor? Galiba e-Devlet'ten yapılıyor emin değilim nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Maliyeye gidiyorsun pasaport kimin üzerine ise onun bilgilerini istiyorlar TC, pasaport bilgileri vs sonra işleteceğin telefonun imesini istiyorlar ve ücretini ödüyorsun, daha sonra pasaport sahibinin e devletine girip işlemleri tamamlıyorsun bu kadar.

Selam hocam bende pasaportumun üzerine kayıt yaptım şu videoyu izleyerek yaptım kafana bir şey takılırsa sorabilirsin pasaport sahibiyle hat sahibinin aynı kişi olması gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maliyeye gidiyorsun pasaport kimin üzerine ise onun bilgilerini istiyorlar T.C., pasaport bilgileri vs sonra işleteceğin telefonun imesini istiyorlar ve ücretini ödüyorsun, daha sonra pasaport sahibinin e devletine girip işlemleri tamamlıyorsun bu kadar.

Anladım teşekkürler.

Hat işini operatörle halledeceksiniz. Pasaporta kaydetmek için pasaport sahibinin yurtdışına çıkıp geri gelmesi gerekir.
Pasaport sahibi sürekli gel git yapıyor zaten yurt dışına onda sorun yok yazdığınız için teşekkürler.

Selam hocam bende pasaportumun üzerine kayıt yaptım şu videoyu izleyerek yaptım kafana bir şey takılırsa sorabilirsin pasaport sahibiyle hat sahibinin aynı kişi olması gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler hocam şu an işteyim müsait olduğumda videoyu izleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı